• Home

20 жовтня 2017

ПРО ДОПОМОГУ ЗАХИСНИКАМ: ХТО СЛОВОМ, ХТО Й ДІЛОМ

201017 3Чергову доставку провіанту в зону проведення АТО організували волонтери районної благодійної організації «Слава» незадовго до дня, коли своє професійне свято відзначають люди високої честі і сталевого духу, які обрали за життєвий орієнтир стояти на сторожі спокою, суверенної й територіальної цілісності своєї країни.

Читать далее

ЛІКУЄ НАЙМЕНШИХ ЗА ДОПОМОГОЮ МАСАЖУ

201017 2, або про руки, які ставлять на ноги

Якщо малюк, замість робити повноцінний крок ступнею, «йде навшпиньки», це класична ознака того, що в нього є деякі порушення нервової системи і гіпертонус м’язів. Не лише з цією фізіологічною проблемою, яка, до речі, нині масово спостерігається в наймолодших жителів Радивилівщини, вже майже три десятки років віртуозно і професійно справляються руки досвідченого масажиста Ярослава Миколайовича Матюшка.

Читать далее

А В БРОДАХ ПАДАЛИ…СТІНИ!

201017 1Нічний буревій з 5 на 6 жовтня наробив чимало лиха як у місті, так і в навколишніх селах нашої громади. Зламаних гілок та й цілих дерев не бракувало. Десь зривало листки шиферу, козирки при вході. На Балках, за розповідями місцевих, навіть повністю розкрило дах у старенькому будинку.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них