• Home

21 жовтня 2017

ЗБІЛЬШЕНО ДОХОДИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

211017 6В четвер, 5 жовтня, відбулась позачергова сесія міської ради, на якій, зокрема, було внесено і зміни до бюджету: кошти від перевиконання надходжень депутати спрямували на вирішення важливих питань життєдіяльності об’єднаної громади.

Одним із перших отримав одноголосну підтримку депутатського корпусу проект рішення, запропонований заступником міського голови з фінансово-економічних питань І.Ю.Довбиш.

Читать далее

ЯК УЧНІ ЯРМАРКУВАЛИ

211017 5Зібрали врожай – час і ярмаркувати! Вже традиційно, у Радивилівському НВК «Школа №2-ліцей» відбулась одна із найбільш улюблених учнівством подій – осіння торгівля.

Весела метушня знову заполонила шкільну їдальню: учні залюбки  випробовували свою майстерність у підприємництві, реалізуючи домашні ласощі, саморобні вироби, городину.

Читать далее

ЗІГРІЛИ СЕРЦЕ ДОБРОТОЮ

211017 4Коли  чарівна  осінь  розвішує  на  гіллі  дукати  золотого  листя, відзначається одне з найшанованіших в нашому суспільстві свят  – День  людей мудрого  віку. З цієї нагоди у  філіалі «Будинок культури Підзамче» КЗ «Радивилівський МБК» пройшов  вечір-вогник, на якому зібрались найстарші односельці.

Першими вітали  присутніх ведучі святкового вечора Валентина Мельничук  та  Світлана  Атаденко,  висловлюючи шану і повагу людям, які  пройшли  великий  віковий  і  життєвий  шляхи.

Читать далее

ОСВЯЧЕНО ІКОНОСТАС

211017 3Архієпископ Іларіон звершив чин оновлення іконостасу у Свято-Покровському храмі села Михайлівка

У вісімнадцяту неділю після П’ятидесятниці, 8 жовтня, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію с. Михайлівка Радивилівського району.

Читать далее

ЩОБ КОЖНОГО ДНЯ – СМАЧНО ТА СИТНО!

211917 2Сучасний світ професій – багатогранний. І це тільки так здається, що одні професії занадто популярні, інші другорядні, а треті - ще менш помітні. Але, проаналізувавши, доходиш висновку, що кожна професія у світі  - важлива і необхідна. Усі вони пов’язані  між собою, одна без іншої не зможе існувати.

Читать далее

«ЩОБ ЛЮДИ З РАДІСТЮ ЙШЛИ НА РОБОТУ…»

211017 1Візитка карточка. Віктор Пилипович Гладун народився в с. Дружба. Після закінчення Бродівського педучилища служив на Північному флоті в м. Сєвєроморську. Після закінчення служби, із 1990 року, працює на пошті. Пройшов різні посади: начальник відділень зв'язку в селі Підзамче, бухгалтер-ревізор, інструктор з ВОП, оператор по обміну пошти, оператор по супроводженню пошти. Начальник відділення поштового зв’язку(ВПЗ)  в Радивилові з 2007 року. Під його керівництвом працює 11 чоловік.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них