• Home

28 жовтня 2017

ЄВРОСОЮЗ БУДЕ РОЗМОВЛЯТИ ЛИШЕ З ВЕЛИКИМИ ГРОМАДАМИ

281017 6Протягом 19-20 жовтня в стінах університету водного господарства і природокористування проходив форум об’єднаних територіальних громад Рівненщини. Мета – пришвидшення процесу децентралізації в області. Його проведення ініціював  Рівненський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Читать далее

«ПІДЙОМНІ» ГРОМАДИ – НА ЗАРПЛАТУ В СІЛЬРАДИ!?

281017 5Доходи об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області зросли у першому півріччі цього року майже в три рази. Проте й витрати на утримання службовців подекуди таки вражають.

Першого ж дня на тренінгу у «Медіашколі децентралізації для українських регіональних журналістів», який проходив 16-18 жовтня у конференц-залі «Манхеттен» у Рівному, виступав керівник обласного Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий. Ще будучи керівником обласного Офісу реформ, він «стояв біля колиски» кожної з півтора десятка створених на сьогоднішній день ОТГ Рівненщини. Тож, розкриваючи тему зустрічі «Аспекти децентралізації: освіта, охорона здоров’я, інфраструктура, муніципальні послуги», він з точки зору практика чітко і об’єктивно оцінював здобутки та слабкі місця процесу децентралізації в регіоні.

Читать далее

ЦЕ ОДНА З РЕФОРМ, ЯКА ПОКАЗАЛА СВІЙ УСПІХ

281017 416-18 жовтня 2017 року в Львові та Рівному відбулися перші Медіашколи децентралізації для регіональних журналістів. У заняттях в Рівному взяв участь, зокрема, і редактор тижневика «Сурми Радзивілів» Володимир Мартинюк.

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні. Навчання проходило під керівництвом провідних експертів та тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського у Львові, й Андрія Юричка та Лілії Атнажевої у Рівному. 

Читать далее

ВІДБУЛАСЬ СПАРТАКІАДА СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

281017 3В урочистій атмосфері відбулося відкриття І спартакіади серед школярів Радивилівської ОТГ. З вітальним словом до учасників змагань звернулася начальник відділу остіти, культури, туризму, молоді та спорту І.Ковалевська, побажавши міцного здоров’я та хороших результатів, школярі почали змагатися у першому виді  спартакіади  з легкої атлетики.

Читать далее

ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШИВСЯ

281017 2…Перемогою радивилівського «Спрінтера».

На початку жовтня завершився чемпіонат району з футболу, в якому стартувало вісім команд. В кінці другого кола чемпіонату з подальшої участі в ньому знялися команди ФК «Ситне» та ФК «Лев» с. Гаї-Лев’ятинські, крім цього останні ігри чемпіонату не зіграли команди ФК «Башарівка» та ФК «Захід-Соя» с.Дружба.

Читать далее

«КРУПЕЦЬ» – ЧЕМПІОН З ФУТБОЛУ! ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ…

281017 1Футбол – улюблена гра багатьох й один з найпоширеніших видів спорту у нашому районі. Але у селах, на жаль, його розвитку приділяється значно менше уваги. Однак футбол в Крупецькій сільській раді має перспективу.Адже є ті, кому не байдуже майбутнє громади. Саме завдяки завзятості Руслана Васильовича Феленюка та молодих мешканців  громади, які об’єдналися і створили футбольну команду,  ФК «Крупець» не просто існує, а й досягає значних успіхів у спортивних змаганнях.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них