• Home

жовтня 2017

31 жовтня 2017

CЕЛЯНИ «ВОЮЮТЬ» З ОРЕНДАРЕМ ПАЇВ

311017 7Конфлікт виник між жителями села Засув та агрофірмою «Радивилів Агро»

Керівники сільгосппідприємства скаржаться, що селяни перешкоджають проводити посівну на полях Михайлівської сільради. При цьому з усіма власниками паїв, які знаходяться на цій території, агрофірма вже уклала договори на оренду землі на 15 років.
Як розповідають представники «Радивилів Агро», підприємство виконує усі взяті на себе зобов’язання. За використання паїв агрофірма справно сплачує людям орендну плату у розмірі 6 %, яка є середньою у всьому районі.

Цього місяця група обурених людей заблокувала сільськогосподарську техніку «Радивилів Агро», перешкоджаючи їй потрапити на поле біля села Засув.

Читать далее

ЗЛОДІЙСЬКІ ЛАВИ ПОПОВНЮЮТЬ БЕЗРОБІТНІ

311017 5Працівниками Радивилівського відділення поліції встановлено, що крадіжку більш як сорока метрів огороджувальної сітки з господарства одного з сіл району, здійснили безробітні жителі міста 1971, 1975, 1958 років народження. Викрадене чоловіки завезли на пункт здачі кольорових металів.

Читать далее

ПОРЯТУВАЛА СИНА ЗА 20 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

311017 4Тривожний дзвінок для 85-річної пенсіонерки пролунав близько о пів на дев’яту вечора.

По той бік слухавки представилися адвокатом і повідомили страшну звістку: її син, нібито, скоїв наїзд на дитину. Аби уникнути відповідальності за вчинення дорожньо-транспортної пригоди з потерпілими, потрібні кошти. Пенсіонерка, не вагаючись, поспішили до терміналу одного з банків і, на вказаний шахраями рахунок переказала всі свої заощадження – 19 тисяч 800 гривень.

Читать далее

ВИБУХНУВ КОТЕЛ…

311017 3Саме за такою ввідною інформацією 20 жовтня ДПРЧ-7 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України у Рівненській області, із залученням служб району, пройшли командно-штабні навчання на території районної лікарні, за адресою м. Радивилів, вул. Садова, 4.

Відповідно до тактичного задуму навчань, в котельні районної лікарні стався вибух, з подальшим горінням, одного з котлів, який забезпечує подачу гарячої води та опалення районної лікарні. На момент вибуху в котельні перебував один працівник.

Читать далее

А МИМО ПРОБІГАЮТЬ ПОЇЗДИ…

311017 2Народився Г.М.Порученко в селі Карпилівка 9 березня 1940 року. Як він з неприхованою гордістю відзначив при нашій зустрічі, - у день народження Т.Г.Шевченка (про «...телята за селом» та інші подібні деталі я й розпитувати не став). Початкову школу закінчив у Карпилівці. Потім була школа в Ситно, середню освіту отримав вже у Козині. У Львові закінчив залізничне училище ТУ№24. А пізніше, після армії, там же у Львові, – технікум залізничного транспорту на Снопківській.

Сорок років присвятив Григорій Миколайовичзалізниці.

Читать далее

МЕЛОДІЯ ТРЬОХ ПОКОЛІНЬ

311017 1У с.Дружба Радивилівської об’єднаної громади було організовано вечір зустрічі, присвячений ветеранам праці. Свого часу, вони зранку й допізна стояли у трудовому строю, були активними громадськими діячами. Ці люди й сьогодні шановані на своїй малій Батьківщині, користуються заслуженим авторитетом серед односельців, та щедрі на життєві поради, до яких охоче дослухається молодь.

Читать далее

28 жовтня 2017

ЄВРОСОЮЗ БУДЕ РОЗМОВЛЯТИ ЛИШЕ З ВЕЛИКИМИ ГРОМАДАМИ

281017 6Протягом 19-20 жовтня в стінах університету водного господарства і природокористування проходив форум об’єднаних територіальних громад Рівненщини. Мета – пришвидшення процесу децентралізації в області. Його проведення ініціював  Рівненський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Читать далее

«ПІДЙОМНІ» ГРОМАДИ – НА ЗАРПЛАТУ В СІЛЬРАДИ!?

281017 5Доходи об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області зросли у першому півріччі цього року майже в три рази. Проте й витрати на утримання службовців подекуди таки вражають.

Першого ж дня на тренінгу у «Медіашколі децентралізації для українських регіональних журналістів», який проходив 16-18 жовтня у конференц-залі «Манхеттен» у Рівному, виступав керівник обласного Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий. Ще будучи керівником обласного Офісу реформ, він «стояв біля колиски» кожної з півтора десятка створених на сьогоднішній день ОТГ Рівненщини. Тож, розкриваючи тему зустрічі «Аспекти децентралізації: освіта, охорона здоров’я, інфраструктура, муніципальні послуги», він з точки зору практика чітко і об’єктивно оцінював здобутки та слабкі місця процесу децентралізації в регіоні.

Читать далее

ЦЕ ОДНА З РЕФОРМ, ЯКА ПОКАЗАЛА СВІЙ УСПІХ

281017 416-18 жовтня 2017 року в Львові та Рівному відбулися перші Медіашколи децентралізації для регіональних журналістів. У заняттях в Рівному взяв участь, зокрема, і редактор тижневика «Сурми Радзивілів» Володимир Мартинюк.

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні. Навчання проходило під керівництвом провідних експертів та тренерів – Віталія Загайного та Сергія Чернявського у Львові, й Андрія Юричка та Лілії Атнажевої у Рівному. 

Читать далее

ВІДБУЛАСЬ СПАРТАКІАДА СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

281017 3В урочистій атмосфері відбулося відкриття І спартакіади серед школярів Радивилівської ОТГ. З вітальним словом до учасників змагань звернулася начальник відділу остіти, культури, туризму, молоді та спорту І.Ковалевська, побажавши міцного здоров’я та хороших результатів, школярі почали змагатися у першому виді  спартакіади  з легкої атлетики.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них