• Home

04 листопада 2017

ПІДВОДА ПРОТИ «ПЕЖО»: КОНІ ВЦІЛІЛИ, КЕРМУВАЛЬНИКИ – В ЛІКАРНІ

041117 4На автошляху сполученням Київ – Чоп, поблизу с. Пустоіванне, трапилася дорожньо-транспортна пригода. Встановлено, що кермувальниця гужової підводи 1975 р.н. не надала переваги в русі автомобілю марки «Пежо», що рухався в напрямку м. Львів. Сталося зіткнення.

Читать далее

ПІШЛИ В НАСТУП. НА СІЛЬРАДУ!

041117 3Успішно завершилися пошуки зловмисника, який пошкодив дерев’яну огорожу та віконне скло в приміщенні Рідківської сільської ради. З відповідною заявою до поліцейських звернулася голова сільської ради.

Читать далее

ДОРОЖЧІ ТЕЛЕФОНИ КРАДУТЬ ОХОЧІШЕ

041117 2Із заявою про викрадення мобільного телефону до відділення поліції звернувся 31-річний житель району. Дороговартісний «Самсунг-S6» зник з його житлового будинку. Проведеними пошуковими заходами було встановлено, що до крадіжки причетна 28-річна жителька с.Добривода.

Читать далее

ЗАТРИМАНО ГРОМАДЯНИНА РОСІЇ

041117 1До 24 грудня поточного року на території району проводяться цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант». Основна мета проведення заходів – запобігання і протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них