• Home

06 листопада 2017

НА БУРЕМНИЙ СХІД ІЗ ДОПОМОГОЮ

061117 6У черговий раз в жовтні волонтери нашої ГО «Слава» В.Мацюк, І.Краплич, В.Легка, В.Олещук та представник ГО «Самооборона Волині» А.Сай з доброю місією відправилися на буремний схід нашої України. Маршрут: м.Бахмут – м.Часів Яр – м.Світлодарськ – м.Краматорськ – м.Авдіївка. Мета волонтерів - доставити на передову мікроавтобус «Volkswagen Т4» для 24 окремого штурмового батальйону ЗСУ «Айдар» та гуманітарну допомогу для наших військових по даному маршруту. Настоятель Свято-Покровського храму с.Козин отець Володимир відправив молебень для волонтерів, що вирушили в зону АТО, та освятив мікроавтобус для бійців.

Читать далее

ДЕ ВОНА, НАША «КАПСУЛА ЧАСУ»?

061117 4До написання цього матеріалу мене підштовхнула недавня публікація на одному з інтернет- сайтів. Пропоную її увазі читачів нашого тижневика:

«У Празі відкрили "капсули часу" комуністичних часів, що були виявлені робітниками під час реконструкції Староміської ратуші, повідомляє Radio.cz. "Капсули часу" датуються 1949 та 1984 роками, коли відбувалися попередні реконструкції. У капсулах містилися документи тих часів, у яких відображено філософію комуністичної системи, а також деякі речі: лист, написаний латиницею, де вказано імена президентів Чехословаччини Едварда Бенеша та Томаша Масарика. Капсула, яка датується 1984 роком, містила банкноти, монети, газети та листи від трьох каменярів, які скаржилися на збільшення ціни на пиво, проте заявляли, що оскільки ворожі дії між Сходом і Заходом можуть призвести до третьої світової війни, вони питимуть пиво, поки можуть, попри ціну».

Читать далее

НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАВ РІДНОГО МІСТЕЧКА

061117 3Виповнюється 85 років від дня народження знаного в нашому краї краєзнавця і публіциста, одного з ініціаторів відновлення в районі «Просвіти», керівника Радивилівського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, колишнього інспектора шкіл райвно Максима Юхимовича Будька.

Він народився 7 листопада 1932 року в містечку Степань нинішнього Сарненського району. Батько Юхим був активним членом місцевого осередку ОУН. Після успішного закінчення середньої школи Максим вступив на відділення української мови і літератури філологічного факультету Рівненського педагогічного інституту. Завершивши навчання в 1953 році, Максим Юхимович розпочав свою трудову діяльність у Малинській школі Березнівського району.

Читать далее

КОРУПЦІНЕРИ - НАЧУВАЙТЕСЯ

061117 2В умовах, коли результати боротьби правоохоронних та контролюючих органів зі зловживаннями на тендерах залишають бажати кращого, важливу роль відіграють медіа.

Тренінг «ЖУРНАЛІСТСЬКІ РОЗСЛІДУВАННЯ КОРУПЦІЇ В ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЛЯХ» було проведено цими днями у Рівному.

Постійна увага громадськості та засобів масової інформації, яка прикута до публічних закупівель, робить їх ефективнішими, зловживання меншими, корупціонерів скромнішими.А значить наші податки витратяться саме туди, куди ми очікуємо, суспільство краще задовольнятиме свої потреби у ліках для медичних закладів, техніці в школи та садочки, ремонти доріг, будівництво шкіл ... будуть робитися якісніше.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них