• Home

07 листопада 2017

З УВАГОЮ ДО ПОТРЕБ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

071117 6Відповідно до затвердженого графіку, першого та другого листопада голова міської ради М.А.Карапетян провів виїзні дні прийому громадян у старостинських округах об’єднаної громади.

Безпосереднє спілкування з людьми є тим найбільш дієвим інструментом по вивченню та вирішенню злободенних проблем її життєдіяльності. Тож, з метою компетентного вирішення особистих та колективних звернень, а також задля надання необхідної консультативної допомоги населенню, до участі у виїзних прийомах долучились також керуючий справами виконавчого комітету Радивилівської міської ради С.В.Гуща та заступник голови з гуманітарних питань О.В.Пастух.

Читать далее

ЗДОРОВ’Я, ДОБРА, ДОВГОЛІТТЯ!

071117 7Життєвий досвід – безцінний, і приходить в людську долю разом із поважними ювілеями. Сьогодні, 7 листопада, саме таке хвилююче ювілейне свято завітало і в оселю Максима Юхимовича Будька - шанованої в нашій громаді людини, краєзнавця і публіциста, одного з ініціаторів відновлення в Радивилівському районі «Просвіти», керівника Радивилівського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, колишнього інспектора шкіл райвно.

З нагоди щедрого 85-річчя від педагогічної спільноти та жителів громади вітання ювілярові висловили заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді й спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська, голова районної ветеранської організації В.А.Бондар.

Читать далее

БЕЗКОШТОВНІ МАСОВІ ОНЛАЙН-КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

071117 51 лютого Prometheus спільно з партнерами з проекту «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії – http://prometheus.org.ua/zno.

Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.

Мета проекту– зробити найякіснішу підготовку до ЗНО доступною всім абітурієнтам - незалежно від місця проживання, наявності статків на послуги репетиторів чи рівня викладання в їх школі. Нові курси також допоможуть абітурієнтам з зони АТО, тимчасово окупованих територій та біженцям.

Читать далее

У ВИМІРІ ЛЮДСЬКОЇ ЩЕДРОСТІ Й ДОБРОТИ

071117 4В умовах непростого сьогодення, коли несправедливість ставить на коліна, а душевна черствість дедалі частіше стирає милосердя із людських взаємин, серед нас ще є такі унікальні люди, кого фінансова складова професії хвилює менше, аніж факт, чи вдосталь добра зроблено ближньому впродовж робочого дня.

У працівників цієї галузі наближається професійне свято. Хоча більшість з них воліли б, без зайвого пафосу і суспільної уваги, скромно виконувати звичну роботу, у цей день на них справедливо чекають слова подяки і захоплення. Ці люди й справді гідні захоплення. Нести розраду і тепло, додавати віри і впевненості– чи не найголовніше у списку щоденних обов’язків працівників соціальної сфери. Хоча й написане між рядків…Без цього стремління не стати частиною великої родини, яку об'єднує спільна чеснота - людяність. І сьогодні мова піде про кращих з неї.

Читать далее

ЯК ОБРАТИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ВІД МОЗ

071117 3Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабара. Кожен українець може обрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за медичне обслуговування заплатить держава.На сайті Міністерства охорони здоров’я опублікована покрокова інструкція, як обрати сімейного лікаря.

Крок перший – визначіться з лікарем

Найпростіший варіант – ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами. Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів, сусідів, друзів, колег – можливо, у них був позитивний досвід у амбулаторії сімейної медицини або поліклініці, яка підходить вам географічно.

Читать далее

СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

071117 1За душевне тепло, віддане людям, представникам галузі було організовано букет творчих вітань. Урочистості відбулись у залі міського центру дозвілля та мистецтв в п’ятницю, 3 жовтня.

День соціальної сфери – свято широкого профілю. В цій галузі працюють люди, на плечі яких покладено одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань - державна підтримка і соціальний захист громадян. А це і нарахування та виплата пенсій, медико-соціальна реабілітація, розв’язання проблем зайнятості, оплати та безпеки праці. Тож, саме завдяки самовідданому й добросовісному служінню обраній справі, значна кількість жителів Радивилівщини, серед яких – пенсіонери, інваліди, діти війни, діти-сироти, всі, хто потребує значної уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий час.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них