• Home

12 листопада 2017

ПОЛЮВАННЯ: СЕЗОН СТАРТУВАВ

121117 4Триватиме сезон полювання на козулю, оленя, самок кабана та їх молодняк, що здатний до самостійного існування до 31 грудня. До кінця січня 2018 року можна полювати на зайця-русака та самців кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування. Полювати на лисицю можна до кінця лютого 2018 року.

Читать далее

У ГАЗЕТИ»СУРМИ РАДЗИВІЛІВ» ЗМІНИЛИСЯ СПІВЗАСНОВНИКИ

1211173 

У порядок денний позачергової тридцять першої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулася 8 листопада 2017 року в залі засідань міської ради, були включені наступні питання: Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік; Про звернення депутатів міської ради до ПАТ «Рівнеобленерго»; Про вихід міської ради зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газета «Сурми Радзивілів» шляхом передачі прав співзасновника;

Читать далее

РАДИВИЛІВ ПОБРАТАЄТЬСЯ З ПЕРЕЧИНОМ. ЗАДЛЯ СПІВПРАЦІ

121117 2У найближчому майбутньому наша об’єднана громада співробітничатиме з туристичним Закарпаттям: вчора в Радивилівській міській раді побувала делегація з м.Перечина на чолі з міським головою Іваном Погоріляком. Предметом же основного діалогу став досвід радивилівців у питаннях децентралізації влади, створення і діяльності ОТГ.

Читать далее

ОСІНЬ КОРОВАЙ ПЕКЛА, ДІТИ - ПОМАГАЛИ

121117 1Цього тижня Немирівський дитсадок-ясла «Колосок» поринув у святкові ранки, приурочені осені - найбільш щедрій порі року, яка палає рум’янцем садків і пахне спеченим короваєм.

Щороку такі творчі зустрічі в стінах «Колоска» проходять яскраво, динамічно, весело. І стають довгоочікуваною, святковою подією для всіх родин, чиї діти виховуються в «Колоску».

Читать далее
Китайские телефоны и все для них