• Home

24 листопада 2017

В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ЗА СВОБОДУ Й ГІДНІСТЬ

241117 4Запалили лампадки, поклали квіти, звершили молитву… У вівторок, 21 листопада, у Радивилівській об’єднаній громаді відзначили День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента на знак вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей та європейського вибору нашого народу. В центрі міста відбулося народне віче, поминальна панахида та мистецька акція за участю творчих колективів міського будинку культури.

Читать далее

ВІТАЛІЙ МОШКУН: ГРАНТОДАВЦІ НЕ ХОЧУТЬ СПІВПРАЦЮВАТИ З НЕВЕЛИКИМИ ГРОМАДАМИ…

241117 3Протягом вівторка-середи у Рівненському відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбулися семінарські заняття із журналістами районних ЗМІ. Тема заняття – децентралізація, реформи, що нині у всіх на слуху. Мета – люди часто не розуміють, що нині відбувається і завдання ЗМІ пояснити у якому світі ми зараз живемо.

Перед присутніми виступив керівник Центру Руслан Сивий.

– Процес децентралізації розпочався і назад дороги немає, – сказав він. – Хоч процес об’єднання поки що добровільний, у нашій області досі не створено жодної ОТГ у Володимирецькому, Корецькому, Здолбунівському, Острозькому та Рокитнівському районах. Тим, хто довго «розкачується» треба пам’ятати, що добровільність скоро замінить примусовість.

Читать далее

ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ МІСТА ОБЛАДНАЮТЬ СУЧАСНОЮ АВТОМАТИКОЮ З «РОЗУМНИМ» ОСВІТЛЕННЯМ

241117 2Про передноворічні проекти, спрямовані на покращення благоустрою, інфраструктури, поповнення матеріально-технічної бази дитячих закладів Радивилівської ОТГ, а також про основні показники проекту держбюджету 2018 року, ухваленого Верховною Радою у першому читанні, журналісти тижневика «Сурми Радзивілів» спілкувалися із народним депутатом України від Дубенського виборчого округу №154 О.В.Дехтярчуком. Цими днями він побував у об’єднаній громаді з черговим робочим візитом.

Перш, ніж поділитися аналітичними думками і дати власну оцінку найбільш актуальним темам з життя українського суспільства, Олександр Володимирович розповів, зокрема, про нещодавню поїздку, організовану з метою обміну досвідом в Уряд та Парламент історичної громади Іспанії Кантабрії. Було обговорено усі аспекти життя громади - від місцевих податків, освіти, медицини, до ринку землі. А в українських реаліях, де ще триває впровадження реформи децентралізації влади, є сенс уважніше придивитися й до іноземних формул взаємодії влади і суспільства, особливо, якщо вони базуються на конструктивному підґрунті і дають бажаний результат. Уже найближчим часом виїзні візити заплановано, зокрема, у Краматорськ, який ще донедавна був однією з найгарячіших точкою на мапі України: найголовніше питання в порядку денному - організація надання адміністративних послуг тамтешньому населенню.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них