• Home

26 листопада 2017

ПІДТРИМУЮЧИ ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ З ПАРЛАМЕНТОМ

261117 3Близько 300 представників органів місцевого самоврядування-членів Асоціації міст України стали учасникамизагальних зборів,які відбулись минулого тижня у м.Києві за участю Прем’єр -Міністра України В.Гройсмана. На дні діалогу з парламентом побував і голова міської ради Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян.

Робота Зборів розпочалася з виступу Голови АМУ Віталія Кличка. Він зазначив, що на розгляді у Верховній Раді знаходяться законопроекти, важливі для розвитку місцевого самоврядування, і закликав народних депутатів їх підтримати. Зокрема, громади нині з нетерпінням очікують ухвалення низки важливих для розвитку місцевого самоврядування законопроектів – про муніципальну варту, про паркування, про розпорядження земельними ділянками, про службу в органах місцевого самоврядування та інших.

Читать далее

ОБ’ЄДНАНІ ВДЯЧНІСТЮ ЗА СВОБОДУ Й ГІДНІСТЬ

261117 1«Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будем з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!»

Під таким гаслом 21 листопада, у день святого Архістратига Михайла, учні Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели патріотичний флешмоб, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них