• Home

27 листопада 2017

ПОСЛАННЯ З ПІВВІКОВОЇ ДАЛИНИ

271117 3В одному з недавніх номерів тижневика «Сурми Радзивілів», а саме в №43 (307) від 3 листопада, був опублікований матеріал під назвою «ДЕ ВОНА, НАША «КАПСУЛА ЧАСУ»?

Йшлося в ній про подію далекого 1967 року, яку згадували мої колишні однокласники під час нашої вересневої традиційної зустрічі випускників. Саме тоді, піввіку тому, в країні пишно готувались до відзначення 50-річчя революції 1917 року. Мої ровесники пригадували, що під час закладання до цієї дати молодої алеї у міському парку відпочинку Т.Г.Шевченка було закопано капсулу з посланням учнів Червоноармійської школи №2 школярам 2017 року. Тексту цього послання ніхто з нас, тодішніх дев’ятикласників, на сьогодні не запам’ятав. Саме тому я й звернувся до читачів газети з проханням поділитися спогадами про цей епізод з життя нашого міста. На жаль, час стер спогади…

Читать далее

ЗНИКАЮТЬ МАЛІ РІЧКИ

271117 2За роки незалежності з мапи України зникли більше десяти тисяч малих річок – таку статистику наводить громадська організація “Асоціація рибалок України”.

“Ставлення до водних ресурсів країни вкрай незадовільне. Останні двадцять років фактично не проводяться меліоративні роботи із розчищення замулених витоків річок, в результаті річки міліють, пересихають. Проблему посилює те, що останні роки спостерігається сильне маловоддя – річки наповнюються тільки на 70% від норми”, – ідеться у повідомленні. Багато річок, додають там, перегородили дамбами, і вони втратили природну течію.

Читать далее

ГОЛОДОМОР: ЩОБ НІКОЛИ ЗНОВУ…

271117 1Кожної четвертої суботи листопада, коли звершуються молитви в пам'ять про мільйони наших співвітчизників, які стали жертвами голодоморів, у Радивилівській об’єднаній громаді відбуваються поминальні заходи. Під час цьогорічного скорботного зібрання згадали про одну із найстрашніших сторінок української історії – Геноцид 1932-193… чорного років…

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися ніде і ніколи.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них