• Home

30 листопада 2017

30 листопада 2017

ВЕЛОСИПЕД ЗЛОДІЇ ЛЮБЛЯТЬ

301117 5З кожним роком зростає кількість велосипедистів на дорогах нашого міста й району. Так само, як і зростає кількість крадіжок велосипедів. Воно й не дивно, бо це приносить легкі гроші.

Протягом поточного року в Радивилівському відділенні поліції зафіксовано 24 факти крадіжок велосипедів, половина з яких розкриті.

Читать далее

ПАМ’ЯТЬ ПРО СМЕРТЕЛЬНИЙ ГОЛОД – ЖИВА…

301117 4З наближенням чергових роковин Голодомору, який забрав мільйони життів українців, у філіалі КЗ «Радивилівський МБК» «Клуб с.Немирівка» відбулась година пам’яті на тему «Голодомор» 1932-1933 років».

Юні учасники гурткових формувань заслухалитематичні вірші та оповідання про Голодомор. Після цього діти переклали емоції на папір, відобразивши у своїх малюнках голодні, 33-і роки, а в них - штучно створені сталінським режимом голодні страждання українців.

Читать далее

ОСІНЬ ЩЕДРА, ОСІНЬ ЗОЛОТАВА

301117 3В Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулось тематичне свято «Багряна осінь в гості завітала». Гарно прикрашений клас та лагідна музика зустрічали гостей, які прийшли на свято. Ще мить – і з’явилася Осінь ( Ірина Залізняк) –захід розпочався, всі почувалися, наче в справжній осінній казці.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них