• Home

08 грудня 2017

РАДИВИЛІВСЬКІ ШЕХЕРЕЗАДИ У СХІДНИХ ТАНЦЯХ – КРАЩІ!

081217 7Учасниці відомого в місті  танцювального колективу «Подих Сходу» повернулись призерками відкритого конкурсу «LVIV BELLY DANCE– 2017».

Минулих вихідних східна фієста зібрала на львівському танцполі усіх, кого заворожує магія індійського танцю. Максимум пластики, емоцій та артистизму в ході конкурсу продемонстрували і підопічні Яни Гуски, під чиїм керівництвом в нашому місті вже багато років успішно діє справжня школа східного танцю.

Читать далее

У НЕМИРІВЦІ ВИБИРАЛИ «МІС ШКОЛИ»

081217 6Дівоча врода не тільки здатна світ врятувати, а й розтоплює кригу в людських серцях, робить їх більш добрими і чуйними. Дівоча краса допомагає забути про сірі будні, і слугує містком в якийсь інший, дивовижний світ, де панують тільки усмішки і любов.

Читать далее

КОЛИ ЗА ВЧИТЕЛЬСЬКИМ СТОЛОМ - ГІСТЬ

081217 5Незабутній слід в учнів нашого 4 класу школи с.Дружба залишило знайомство з поетом-земляком,  воїном-афганцем, співучасником численних досліджень, автором нарисів, статей і книг з історії села  та району Василем Дмитровичем Ярмусем. 

Читать далее

ЯК БОРОДА ЗМІНЮЄ ЧОЛОВІЧЕ ОБЛИЧЧЯ

081217 4Чоловіки в усьому світі не голять бороди в листопаді, щоб привернути увагу до раку простати та яєчок, а також самогубств і депресій.

Це роблять у межах благодійної акції "Вусопад" або "Неголений листопад",

Читать далее

У ПЛІДНІЙ СПІВПРАЦІ - УСПІШНЕ СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ

081217 1Цієї середи усім, хто працює з людьми і для людей, здійснює відповідальні кроки задля розвитку і процвітання територіальної громади, дарували вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників органів місцевого самоврядування. Урочистості відбулись у міському центрі дозвілля та мистецтв, одразу по завершенні першого пленарного засідання чергової, 32-ї сесії міської ради.

У вирішенні нагальних проблем територіальної громади, депутатський корпус Радивилівської міської ради, як завжди, спрацював однією злагодженою командою. За, порівняно, стислий час вдалось розглянути та динамічно опрацювавши більше як два десятки питань з порядку денного. За рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету, а також стабілізаційної дотації з держбюджету рішенням сесії було затверджено зміни у частині видатків. Зокрема, виділено півмільйона гривень на придбання шкільного автобуса, триста тисяч спрямовано на ремонт доріг, надано субвенцію районній лікарні на виплату заробітної плати та фінансування поточних витрат.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них