• Home

10 грудня 2017

І ПРИБУТКИ РАХУЙТЕ, І ЛЮДЕЙ ПОВАЖАЙТЕ

101217 6Разом із зимовою радістю до нас повернулись звичні оку зимові проблеми. Зокрема, слизькі підходи до торговельних закладів міста знову без дерев’яних настилів. Обережно маневруючи від магазину до магазину, покупці звинувачують у безвідповідальності підприємців, небезпідставно побоюючись, що із шопінгу можуть потрапити на довготривалу реабілітацію внаслідок забоїв-переламів… Виходить, місцевим  бізнесменам, вже традиційно, час нагадати через газету, що станом на 7 грудня, решітки на засніжених порогах – цілком актуальні…

Читать далее

ТЕПЛО ДОЛОНЬ І СЕРДЕЦЬ – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

101217 4Вже вкотре ми прокидаємося рано-вранці, йдемо в школу з надією, що саме сьогодні все стане добре. Що небо, нарешті, стане спокійним та тихим у стороні, де виборюється право на наше мирне життя, наше майбутнє і світле існування України.
Але, на жаль, із засобів масової інформації ми й далі чуємо про нові постріли важкої техніки, про передчасно обірваніна сході України молоді життя її захисників.

Читать далее

ЯК ПОДОЛАТИ МОЛОДІЖНУ ЗЛОЧИННІСТЬ

101217 3Година тематичного спілкування відбулась у середу, шостого грудня, в  міській центральній бібліотеці. За «круглим столом» проблему попередження підліткових правопорушень обговорювали старший інспектор з ювенальної превенції, капітан поліції Радивилівського відділення поліції В.С.Кузьмич, начальник відділу Радивилівського бюро правової допомоги М.Ю.Поволоцька, учні першого курсу професійно-технічного ліцею.

Читать далее

НОЧУВАТИ ПІД ПАСПОРТНИМ? В ЛІЖКУ ТАКИ КРАЩЕ…

101217 2На сторінці однієї з радивилівських інтернет-спільнот було розміщено роздуми такого змісту:

«Як в Радивилові зробити внутрішній ID-паспорт громадянина, або

Як змістовно провести ніч? Коли ще більша частина населення району спить, самі відважні їдуть займати чергу біля Радивилівського районного сектору управління ДМС України в Рівненській області, в народі більш відомого, як «паспортний стіл» - на подачу документів. Отже – на годиннику 4:20 ночі, і я - біля паспортного. Можете уявити моє здивування - я перед дверима установи вже чотирнадцятий. Як виявляється, чергу потрібно займати ще звечора.

Читать далее

МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ(ч.2)

101217 1(Продовження. Початок у № 47(311)

Ось ще одне цікаве свідчення тієї епохи - стаття «Дрібновласницькі звички» за підписом «В.Барабаш»: «…Возного Іллю Корнійовича визнати винним. Конфіскувати незаконно споруджену ним будівлю на хуторі Гаї Крупецької сільради і оголосити йому громадську догану». Таким був вирок районного народного суду, який нещодавно в селі Крупці розглядав у відкритому судовому засіданні справу про незаконну забудову на хуторі.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них