• Home

12 грудня 2017

ДОПОМОЖЕМО ЧУДОТВОРЦЮ У СПРАВАХ БЛАГИХ

121217 2До уваги жителів та гостей міста, жителів старостинських округів Радивилівської об’єднаної громади!

У неділю, 17 грудня, в КЗ «Радивилівський міський будинок культури» відбудеться благодійне дитяче свято «Іде по землі Святий Миколай». Під час святкової програми відбуватиметься благодійний збір коштів на лікування важкохворого хлопчика, жителя с.Башарівка, Чучака Ореста Віталійовича (12 років). Хлопчику діагностовано онкологічне захворювання головного мозку, аби хвороба не прогресувала, лікарями призначено 12 курсів дороговартісної хіміотерапії.

Читать далее

ГОЛОВНА МІСЬКА ЯЛИНКА – У СВЯТКОВОМУ ВБРАННІ!

121217 1Вже традиційно для цієї пори активізувалася торгівля різноманітною новорічною атрибутикою. В повітрі запахло мандаринами. У вечірній час на вітринах магазинів привабливо переливається кольорами святкова ілюмінація. Місто на повні оберти готується до новорічних свят!

Поспішає стати головним персонажем новорічної феєрії року 2018-го і зелена красуня-ялинка: вже цього вівторка працівники з благоустрою Радивилівської міської ради взялися прикрашати головний святковий символ. Як і в попередні роки, новорічну композицію, зіткану з світлодіодної ілюмінації, знову сконцентрують на вічнозелених деревцях, які ростуть поблизу приміщення колишнього центрального універмагу. Таке вигідне рішення одразу припало до душі жителям нашого міста і навіть переросло у своєрідну новорічну традицію.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них