• Home

17 грудня 2017

ТИТУЛ І КОРОНУ У КОНКУРСІ КРАСУНЬ ВИБОРОЛА ДЕВ’ЯТИКЛАСНИЦЯ

171217 7…Сила дівочої краси здатна надихати на подвиги. Жіноча врода оспівана в піснях, описана у віршах і прозі, зображена на полотнах художників. Вона ставала причиною дуелей. Все велике, що було створено або зруйновано впродовж всієї історії світу, зроблено в ім'я слабкої, але прекрасної статі. У Радивилівському НВК"Школа 2-ліцей" теж цінують дівочу вроду, щороку організовуючи конкурсне змагання, де у чесній боротьбі на п’єдестал переможниці піднімається найчарівніша та найкмітливіша із учениць.

Читать далее

ВЕЧІРКУ, ЕТНО, ВЛАШТУВАЛИ В… ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ!

171217 6Цікавим продовженням відродження давніх українських традицій стало колоритне свято долі, з традиційною калитою й варениками, проведене працівниками музею на андріївське надвечір’я.

Одне із найбільш улюблених молоддю свят цьогоріч знову зібрало у прибраній світлиці музею місцевих парубків й дівчат. Як і колись, в сиву давнину, на столі палали вогниками свічі, умлівали у макітрах вареники, пеклася запашна калита, готувалась відкривати свої секрети про судженого-рядженого дівоча доля...

Читать далее

ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

171217 5З метою формуванняправового виховання учнів, захисту прав дітей, вивчення положень Конституції України, у Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів було організовано заходи  до Всеукраїнського тижня права. Кожен класний керівник провів годину спілкування або бесіду на правову тематику.

Читать далее

ВИХОВУЄМО ДІТЕЙ РАЗОМ

171217 4У першому класі філії Копанівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -ДНЗ» Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ст відбулися батьківські збори на тему «Роль батьків у вихованні учнів. Адаптація першокласників до навчання».

Читать далее

МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ( ч.3)

171217 3(Продовження. Початок у №№ 47(311), 48(312)

Життя складається не лише з виробничих успіхів, а й з яскравих подій. Такою подією в житті більшості з нас є день шлюбу. Думається, оця фотографія і досі зберігається в сімейному альбомі: «На все життя запам’ятається день 19 серпня молодятам Дарії Кравчук та Івану Пороховнику, які зареєстрували свій шлюб. Щастя в житті, щирого кохання і взаємної поваги побажали молодому подружжю свідки і численні гості». Здається, це було так недавно – всього піввіку тому…

Читать далее

ЛИСТ ДО МИКОЛАЯ

171217 2Ще донедавна всі ми, українці, жили мирно і спокійно. Але до нас прийшла біда. Ворог захопив наші землі. Багато чоловіків і немало жінок пішли боронити свій край. Мабуть у кожну домівку долинуло те страшне слово – «війна».

Михайло також пішов, хоча повістки йому і не приносили. Не міг сидіти склавши руки. Пішов заради кращого майбутнього для дружини і маленького сина. Хоча добре розумів, що може і не повернутись. Вже півроку Оксана не могла спокійно спати. Боялася піднімати слухавку, коли висвічувався невідомий номер, щоб, борони Боже, не почути поганих новин.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них