• Home

19 грудня 2017

У ПОМІЧ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ СТАЛИ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ

191217 5Аби розкласти найменшим під подушки мрії, щороку, в грудні, сходить зоряними стежками на землю Божий Угодник Миколай. «Цукерки… Ляльку… Конструктор… Чобітки…», - старанно виводять маленькі адресанти у своїх листах прохання сивобородому Добродію. І на зовсім інші дари з його чарівної торбини чекають ті діточки, чий кожен новий день триває у виснажливій боротьбі. За життя…

Серед таких і 12-річний Орест Чучак, житель с.Башарівки Радивилівської об’єднаної громади.Найбільша мрія хлопчика – не сучасні конструктори чи новітні гаджети. Його прохання до Святого Миколая – єдине і по-дорослому осмислене: Орест сподівається подолати хворобу. Лише нещодавно йому діагностували важке онкологічне захворювання головного мозку, тож нині хлопчик терпляче бореться зі своїм непростим діагнозом.

Читать далее

ПОЛОНЕНОГО БІЙЦЯ З БАТЬКОВА ЧЕКАЮТЬ ДОДОМУ…

191217 4З’явилась надія, що жорстокі випробування неволею для нашого земляка Олександра Олійника, якого було взято в полон під Дебальцевим у лютому
2015-го, і який, попри неймовірні зусилля матері Тетяни Марківни, дотепер перебуває у в'язниці т.з. «ДНР» в Макіївці, нарешті, закінчаться. Родина покладає великі сподівання на нові домовленості про обмін полоненими. Очікується, що українська сторона налаштована до різдвяних і новорічних свят здійснити перший етап обміну полоненими за формулою «306 на 74».

Читать далее

ПОЛЬЩА РЯТУЄ…КЛІМКІНИХ

191217 3Тиждень, що минув, відзначився черговим витком протистояння між Польщею та Україною. «Куля» у лузу міждержавних стосунків влетіла цього разу від керівництва наших сусідів.

Новий прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький у перший же день затвердження на посаді голови кабінету міністрів заявив, що стосунки з Україною необхідно будувати на історичній правді, а такі події як "геноцид на Волині" забувати не можна. Про це він заявив під час ефіру на телестанції Trwam, передає PolskieRadio. Під час ефіру Моравецький також торкнувся питання біженців та мігрантів у Європі.За його словами, Польща, "приймаючи українських біженців, допомагає розвантажити напругу на східному фланзі Євросоюзу".Новий прем’єр наголосив, що Польща вважає, що рішення приймати чи не приймати біженців – це її власна прерогатива. І додав, що Польща прийняла дуже багато біженців з України, де триває війна."Європейська Комісія ніби не помічає, що на Сході України війна, там гинуть тисячі людей", - наголосив Моравєцький.

Читать далее

РЕЖИМ «ЗИМА» УВІМКНЕНО

191217 2Снігова погода, у полоні якої наш регіон перебував у минулі вихідні, не лише додала піднесеного настрою, а й стала тестом на злагодженість дій міських комунальних служб та перевіркою їхньої готовності до подальших зимових випробувань опадами та низькими температурами.

Як поінформував перший заступник міського голови В.М.Ісюк, поряд з перехрестями із найбільш жвавим рухом, а також у центральній частині міста, встановлено ящики, які наповнено соляно-піщаною сумішшю.

Читать далее

ЩОБ МІСТО НЕ ПЕРЕТВОРИЛОСЬ НА СУЦІЛЬНИЙ РЕКЛАМНИЙ БУКЛЕТ…

191217 1Інформаційні повідомлення, самовільно розміщені суб'єктами підприємницької діяльності, нещадно псують «обличчя» міста. Таке безсистемне за змістом та формою розміщення реклами доволі таки швидко перетворює центр Радивилова на таку собі строкату сорочку, кожен клапоть якої сповіщає про чиїсь наміри купити-продати-виготовити-встановити...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них