• Home

21 грудня 2017

В ОЧІКУВАННІ НОВОРІЧНОГО ДИВА

211217 5Жителів Радивилівської  громади об’єднала спільна радість: на свято Миколая Чудотворця у місті та центральних старостинських садибах засяяли вогні на новорічних ялинках! 

Головним героїням святкової феєрії 2018 року, яка швидким темпом поспішає у наші домівки, ще заздалегідь підкупили іграшок, новорічних гірлянд та світлодіодної ілюмінації. На прикладі зимових санів цьому нас навчає і древня народна мудрість. А процес оздоблення, наприклад,  головної  ялинки міста затягнувся навіть не один день: на допомогу працівникам з благоустрою міської ради було залучено й висотну техніку.

Читать далее

НАВАРИЛИ ВАРЕНИКІВ, СПЕКЛИ КАЛИТУ

211217 4Учні випускних класів міської школі-гімназії влаштували традиційні андріївські вечорниці.

Зима - це період, коли ми найбільше віримо в дива та чекаємо на здійснення мрій. Це період, коли традиційні свята супроводжуються іграми, щедрівками, колядками, казковими дійствами. Одне з таких нещодавно відбулось у стінах нашої школи-гімназії. Зокрема, учні 11-х класів та вчителі  Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» Чуй Г.В., Пасічник О.Б., Добридник О.М., Новосад О.С., Шарун А.Ю., Фещук І.Д., Валентюк М.Г., Савицький А.М. дуже майстерно відтворили обряд проведення українських вечорниць.

Читать далее

ОЦІНКИ РОЗСТАВЛЯЄ ЧАС

211217 3Вже традиційно, 20 грудня, в чергову річницю від дня народження М.С.Похільченка, прізвище якого увіковічнено в назві однієї з вулиць нашого міста, біля місця його  останнього спочинку зібралися колишні колеги та друзі. Вклонилися праху, поклали до узголів’я пам’ятника живі квіти, поділилися спогадами про цю світлу людину.

Нинішнього року, 31 серпня, минуло чверть віку, як нема серед нас мудрого керівника, вмілого господарника, що генерував і успішно втілював в життя ряд задумів та ідей, спрямованих на розвиток міста та району, поліпшення добробуту його жителів.

Читать далее

МУЗИЧНА ГОСТИНА ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

211217 2Днями у Радивилівській дитячій школі мистецтв відбулося свято першокласника. Майже три десятки маленьких музикантів виступили перед батьками і друзями з дебютним концертом. Діти в урочистій і зворушливій атмосфері свята продемонстрували набуті за кілька місяців навчання навики гри на музичних інструментах. Кожен із них “запалив” зірочку свого таланту на творчому небосхилі школи.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них