• Home

02 січня 2018

РІК 2017-ИЙ У ДЗЕРКАЛІ ТИЖНЕВИКА «СУРМИ РАДЗИВІЛІВ»

020118 5В останньому газетному но-

мері року, що вже відходить в

історію, ми вирішили запропо-

нувати Вам, шановні наші чита-

чі та шанувальники, здійснити

спільну прогулянку сторінками

«Сурмів». Адже лише через

певний час, на нашу думку,

більш рельєфними за важли-

вістю стають події, факти та

явища. Отож – в мандрівку

передноворічну!

Читать далее

У ЗАМЕТІЛІ РАДОЩІВ Й ХОРОШОГО НАСТРОЮ

020118 3У вівторок, 2 січня, в Радивилівському міському будинку культури відбулося театралізоване дійство для наймолодших жителів об’єднаної громади «Новий рік дарує казку». І хоча у найближчих синоптичних прогнозах не очікується ані снігопадів, ані хурделиць, у перші дні нового року радивилівська малеча таки втрапила у справжню заметіль. Заметіль радощів, посмішок та хорошого настрою!

Читать далее

У РІК НОВИЙ - ДОЩ СТЕЛИВ ДОРОГУ

020118 2По-весняному теплою, без снігу та найменшого натяку на зимовий морозець, запам’ятається нам новорічна ніч 2018-го.

Але навіть такі погодні сюрпризи не вплинули на її святковий сценарій: народження нового року проходило у звичній усім атмосфері радості, добра, єднання.

Наче яскрава ялинкова іграшка, у переливах яскравої ілюмінації, терпляче чекала на свою зіркову мить міська площа. Вже після опівночі, коли святкові тости у колі рідних та друзів було виголошено, саме вона стала епіцентром забав та розваг.

Читать далее

ПЕРШЕ РІШЕННЯ В НОВОМУ РОЦІ – ПРО «УСМІШКУ»

020118 1У ході пленарного засідання позачергової 33-ї сесії міської ради, яке відбулось у вівторок, 2 січня, депутати затвердили рішення про прийняття у комунальну власність Радивилівської об’єднаної територіальної громади реконструйованого з добудовою дитячого дошкільного закладу, що по міській вул.. О.Невського, 88.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них