• Home

08 січня 2018

ПЕРШИЙ У НОВОМУ РОЦІ – ХЛОПЧИК!

080118 4Новорічні гаразди усім радивилівцям обіцяють множитися у геометричній прогресії: із пологового відділення районної лікарні – гарні новини! Першим у новому році з’явився на світ хлопчик. І то неабиякий, а справжній богатир!

Читать далее

ПАМ'ЯТНИК ЗАРОБІТЧАНАМ

080118 3Його відкрили в 2011 році у центрі гірського закарпатського села Колочава, поруч із автобусною зупинкою. Саме звідси не одне покоління колочавців проводжало своїх рідних на заробітки. Скульптурна композиція відтворює картину прощання чоловіка із родиною.

Читать далее

ВДОМА ТАКИ – НАЙКРАЩЕ!

080118 2Нинішній Новий рік, може вдруге чи втретє в моєму, вже доволі тривалому, житті, випало зустрічати нібито й не вельми далеко від малої батьківщини, де прожив більшу частину життя. Все, здавалось, було як завжди: щедро накритий святковий стіл, розцяцькована іграшками, дощиком та гірляндами ялинка, тісне сімейне коло найрідніших людей. Телевізор, ноутбук із на багато годин ввімкнутими фейсбуком та скайпом. Вітальні діалоги з близькими та далекими родичами, друзями та знайомими…

Читать далее

В ГОСТЯХ У КАЗКИ

080118 1У філії «Клуб Гаї-Лев´ятинські»  пройшов новорічний  ранок  для дітей.

Разом з казковими  персонажами наші діти неначе потрапили у сюжети улюблених історій. Чарівними стежками юних гостей провели Василина Прекрасна, яку зіграла Ангеліна Музика, та Максим Романюк в ролі її братика-неслуха Іванка.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них