• Home

11 січня 2018

У РІЗДВЯНИЙ ДЕНЬ РЯТУВАЛИ ЖИТЛО

110118 2Чергову адресу, куди б навідатись, біда обирає без перерви на вихідний чи свято: вже на другий день Різдва, в понеділок, за сигналом «тривога» було піднято варту міської пожежно-рятувальної частини.

Повідомлення про займання в житловому будинку надійшло із с. Коритне. Одним із перших на сигнал лиха відреагував особовий склад місцевої пожежної команди с.Теслугів, а вже за лічені хвилини плече підтримки теслугівським вогнеборцям підставили і рятувальники Радивилівської ДПРЧ-7. Попередньою розвідкою було встановлено, що осередок загорання знаходився всередині житла, вогнем було охоплено меблі та речі домашнього користування. Але на цьому могло не закінчитися. Увесь старенький будинок, зведений з дерева, за короткий час міг перетворитися на тліюче згарище.

Читать далее

НОВОРІЧНІ КАНІКУЛИ ЗАКІНЧИЛИСЬ ТРАГІЧНО

110118 1Сумні повідомлення про те, як в одну мить дитячі пустощі можуть обернутися на непоправну біду та всепоглинаюче горе в якісь конкретній сімї, чи не щодня поповнюють добірки новин на різноманітних інформаційних ресурсах.

В перші дні нового року нещасний випадок, в результаті якого постраждав 12-річний школяр, на жаль, трапився і в нашому місті. Учень 7 класу Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» Дмитрик Б. разом зі своїми друзями обрали за місце для розваг сходову клітку приміщення колишнього універмагу. Перебуваючи на найвищому, третьому поверсі, Дмитрик проліз поміж перил та без остраху наважився ступити на тонку дерев’яну обшивку, яка слугувала перекриттям над сходовою шахтою.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них