• Home

15 січня 2018

У ПЕРШОМУ РЕЙСІ ОНОВЛЕНОГО ЕЛЕКТРОПОЇЗДА ЛЬВІВ — ЗДОЛБУНІВ ВАНДАЛИ ПОШКОДИЛИ СИДІННЯ

150118 5Дикий випадок залізничники Львівської магістралі зафіксували після першого рейсу електропоїзда №746 Львів — Здолбунів, який нещодавно повернувся на маршрут після капітального ремонту та модернізації і має тепер 10 вагонів. В одному з них невідомі особи вже пошкодили сидіння.

Львів — Здолбунів це вже друга «електричка», яку впродовж року для Львівської залізниці капітально відремонтували на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод».

Вартість проведення капітального ремонту та модернізації одного електропоїзда становить близько 40 млн гривень, тоді як нова «електричка» коштує вдесятеро більше. У планах регіональної філії «Львівська залізниця» на 2018 рік — капітальний ремонт та модернізація ще чотирьох електропоїздів.

Читать далее

СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД: ПЕРЕВАГИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

150118 4Днями у Радивилівській міській раді побувала делегація на чолі з директором Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Русланом Сивим. За круглим столом міський голова Радивилівської ОТГ М.А.Карапетян, керуючий справами виконавчого комітету міської ради С.В.Гуща, заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, а також голова Крупецької сільської ради В.В.Мошкун обговорили один із ефективних методів подальшої взаємодії об’єднаних громад – так зване муніципальне співробітництво.

Новий інструмент у політиці місцевого розвитку, який останнім часом набуває дедалі більшого поширення, і не тільки в українських реаліях, а й у багатьох європейських країнах, взяли за пріоритет і на Радивилівщині.

Читать далее

РІЗДВЯНІ ПОДАРУНКИ –НА ЛУГАНЩИНУ

150118 3У Крeмінську спeцшколу-інтeрнат, де мешкають важкохворі діти з наслідками поліомієліту та важкими формами церебрального паралічу, передали новорічні подарунки з Радивилівського району. Про це на своїй персональній сторінці у Фейсбук поінформували волонтери місцевої благодійної організації «Слава».

До збору подарунків долучилися, зокрема, учнівські та педагогічні колективи шкіл Сeстрятина та Митниці, небайдужі міські жителі. Завдяки людській небайдужості, у ці світлі різдвяні дні малеча з Кремінської спецшколи отримає солодощі, продукти харчування, іграшки, одяг. Радивилівська команда добротворців висловлює щиру подяку усім, хто долучився благої справи і подарував важкохворим дітям радість свята.

Читать далее

КОЛЯДА ВІД…РОМІВ

150118 2Різдво – одне на всіх. Це свято об’єднує і дарує умиротворіння душі. Більшість із нас з особливим благоговінням проникається духом Різдва.

А ще Різдво живе у коляді. В моїй пам’яті яскраво-живі розповіді уже спочилих у Бозі дідусів-бабусь про те, з яким піднесенням у кожній хаті колись чекали на прихід Різдва. Як дорослі й діти славили Новонародженого Спаса, переспівуючи за час гостини, щонайменше, з десяток-півтора різноманітних колядок.

Читать далее

ПРОЩЕННЯ ПРИХОДИТЬ ПО СТЕЖКАХ ЗІ СЛІЗ

150118 1Скільки разів Мартині відвідування гінекологічного центру закінчувались кількатижневим відлежуванням у стаціонарі – намарне й рахувати.

От і тепер вродлива тридцятирічна жінка,затиснувши уста в безкровну нитку, намагалась не зважати на малоприємне пульсування медичної голки під шкірою. За всі ці дванадцять років, відколи стала дружиною, вона безуспішно намагалась стати ще і матір’ю. Скільки, насправді, мало треба жінці для щастя? Сотні разів подумки то запитувала, то переконувала себе у цьому Марта.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них