• Home

17 січня 2018

КОЛЯДНИКИ? РЕКЕТИРИ!

170118 2Два роки тому довелося мені терміново, прямо у розпалі Різдва, їхати до Львова у важливій родинній справі. Електричка «показала хвіст» буквально за десяток метрів до шлагбаума. Тож помчав чимдуж на міський автовокзал. У Бродах сів на автобус, що їхав до Львова через Заболотці. Довший маршрут, проте вибирати не доводилося: мало того, що вечоріло, - завіяна снігами дорога не гарантувала вчасного прибуття автобуса в кінцевий пункт призначення.

…Найефективніший шляховик, Дід Мороз, вирівняв вибоїни на дорозі між селами, що дозволяло рухатися більш-менш швидко. Зате несподівані перепони трапилися у самих селах. Вперше довелося бути свідком того, як численні ватаги ряджених колядників юного і цілком зрілого віку просто зупиняли наш автобус. І не відпускали доти, доки водій не оплатить нав’язану ними коляду посеред дороги. Про емоційні репліки нашого шофера розповідати не варто…

Читать далее

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (станом на 10.01.18)

170118 1А платити хто буде?

На лінію "102" надійшло повідомлення про те, що 9 січня о другій годині ночі водій авто чорного кольору, марка та державний номерний знак встановлюються, заправив повен бак газу на АЗС в с.Козин. Але, замість розрахуватися, водій натиснув на газ, щоб зникнути в напрямку м. Дубно. Діяв нічний відвідувач точнісінько, як у культовій кінострічці «Королева бензоколонки».

Читать далее
Китайские телефоны и все для них