• Home

19 січня 2018

У ВОДИЦІ-ЙОРДАНИЦІ –СИЛА ЦІЛЮЩА

190118 4Сьогодні, 19 січня святкується завершальне свято циклу новорічно-різдвяних свят - Водохреща.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх впродовж усього року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. У цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі посвячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що водохрещенська вода не псується, не має запаху і може зберігатися впродовж року.  Ця вода має силу очищувати і зцілювати душу й тіло людини. Не заперечують цього і вчені.

Читать далее

ГОСПОДАРЕМ ВЕЧОРА БУЛО ФОРТЕПІАНО

190118 3Яскравою мистецькою подією у графіку святкового січня став звітний концерт вихованців фортепіанного відділу Радивилівської школи-мистецтв під назвою “Новорічно-різдвяний калейдоскоп”.

Впродовж більш як години дитячі пальчики вели майстерну розмову із одним з найблагородніших музичних інструментів – аристократом-фортепіано.

Читать далее

ОХОТУ НА ЧУЖИХ ЖІНОК ВИЛІКУВАЛА… КРОПИВА!

190118 2- Наталко! Наталко! Ти вже чула новину? Іван з війська прийшов. Кажуть так змужнів, що дівки погляду з нього не зводять – гукала, задихавшись сусідка Галина, яка бігла, щоб повідомити про «дембель» її колишнього. 

-          Ну, прийшов то прийшов, – відповіла Наталя. Та все ж ввечері не стрималась: одягнула нове плаття і пішла до клубу, щоб і собі подивитись на парубка. Танці були якраз у розпалі.

Читать далее

У НОВИЙ РІК - З НОВИМИ МЕБЛЯМИ

190118 1В рамках програми «Зміни свою школу на краще» в Немирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів придбано нові меблі у шкільну їдальню.
«Дуже приємно, що до цієї програми активно долучилася батьківська громадськість школи», - повідомляє директор І.Польова. Для того, щоб дітям у їдальні було комфортно, зручно і затишно, щоб вони мали можливість харчуватися в гарних умовах батьки доклали максимум зусиль.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них