• Home

20 січня 2018

ДИТСАДОК ЗАПРОСИВ НА СВЯТКОВІ ВХОДИНИ

200118 5Радісну, світлу подію принесла в життя міської громади передсвяткова п'ятниця, 12 січня. У Радивилові відбулось довгоочікуване урочисте відкриття реконструйованого, з добудовою, дитсадка №2 "Усмішка". У його просторих, затишних групах пізнаватимуть світ та здобуватимуть ази знань 75 малят.

Скільки радості й втіхи може принести всього лише одна усмішка! Коли її  свіжими фарбами вписано на вивісці щойно відремонтованого, оснащеного за останнім словом дизайну й техніки дитсадка, вслід за гарним настроєм гряде ще і грандіозне свято.

Читать далее

КОЛЯДУВАЛИ ЦЕРКОВНІ ХОРИ

200118 4Різдвяний Радивилів знову об’єднав на міській площі Незалежності усіх бажаючих славити Народженого Спасителя у коляді.

 І йшла коляда вулицями міста… У стрічках сріблястих, в світлому намисті, іскорки щастя поміж людей розсипала!

Читать далее

НА ЩАСТЯ, НА ЗДОРОВ’Я ГРОМАДА КОЛЯДУЄ!

200118 3Чарівність різдвяних днів нерозривно пов’язана із численними традиціями, серед яких одне із найважливіших місць займають колядки та різноманітні святкові віншування.

Благословив нас Господь діждати року нового! І от знову - в гарному гуморі, при доброму здоров’ї, з пшеницею в кишенях та з колядою на устах, аматорські колективи Радивилівської об’єднаної громади зібрались разом на одній сцені: віншували усіх з Різдвом Христовим! Минулої неділі у залі міського будинку культури відбувся традиційний фестиваль колядок.

Читать далее

МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ЗІБРАЛА НА «РІЗДВЯНІ ПОСИДЕНЬКИ»

200118 1Різдво в радивилівській родині -  це завжди затишна, одухотворена атмосфера, щедро накриті столи та широке коло гостей, яких об’єднує дзвінка коляда.

Скрізь панує радість велика! Вона проникає в кожен закуток, де лиш тільки пломенить тепло людських сердець, і є щире бажання прославляти новонародженого Божого Сина. Саме так, у душевнім затишку та піднесенім настрої проходила щедра різдвяна  гостина, яку організували для своїх відвідувачів бібліотекарі міської центральної бібліотеки.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них