• Home

29 січня 2018

DO YOU SPEAK ENGLISH?

290118 4Минулого вівторка спеціалісти та керівники відділів та структурних підрозділів апарату міської ради знову пригадали, як воно, слухати вчителя та конспектувати. Такі корективи у звичний робочий розпорядок працівників місцевого самоврядування внесла цікава новація – для всіх охочих запрацював клуб вивчення англійської мови.

Адже, відповідно до життєвого темпу, який диктує нам двадцять перше століття, сучасний фахівець повинен бути не лише висококласним професіоналом на займаній посаді, а й володіти чималим арсеналом умінь і навичок. І бути гнучким, якщо йдеться про шанс навчитися чогось нового, стати на щабель вище у процесі власного розвитку.

Читать далее

ЩО В ПОДАРУНКУ? ДОБРО!

290118 3Напередодні різдвяних свят, скориставшись послугами пошти, волонтерами Радивилівської благодійної організації «Слава» було відправлено гуманітарну допомогу в прифронтове містечко на Луганщині, а конкретно – в обласну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат м.Кремінна. Там навчаються і проживають діти з особливими фізіологічними потребами.

Посилкою було надіслано печиво, цукерки, мед, вермішель, крупи, закрутки, іграшки, одяг, книжки, зошити, а також новорічні вітання від дітей з Радивилівщини. До благодійної місії долучилися загальноосвітні школи району с.Митниця, с. Сестрятин, пані Людмила, яка ніколи не залишається байдужою до наших прохань, та волонтери ГО «Слава». 

Читать далее

ФІНСЬКИМ ШКОЛЯРАМ - ВІД РАДИВИЛІВСЬКИХ

290118 2Учні 5-В класу Радивилівського НВК "Школа 2-ліцей" разом із  вчителем англійської мови Н.А.Зламан,стали учасниками міжнародного проекту "Талісман класу подорожує по світу".

Нещодавно в міську, другу школу, прибув талісман учнів-учасників такого ж проекту з Фінляндії, який далі подорожуватиме до Туреччини, а потім - до Литви. Наші п'ятикласникитакож готують до відправлення своїм одноліткам у Фінляндію власноруч виготовлені листівки і невеличкі сувеніри. Дітям неабияк сподобалося брати участь у цьому процесі: вони відзняли презентаційне відео про себе, про школу, фотографували процес виготовлення листівок , вибирали талісман свого класу.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них