• Home

30 січня 2018

ЩЕ ОДИН ГАСТРОЛЕР. З ВЕРБИ

300118 511 січня о 17.10 по телефону надійшло зверненнявід Чуліпи Михайла Миколайовича, 1966 р.н., жителя м.Радивилів про те , що в середині грудня 2017 року невідома особа, шляхом вільного доступу, викрала його велосипед типу «дамка», вишневого кольору, який він залишив без нагляду поблизу магазину "Добробут" по вул.Четвертного.

Читать далее

ДІТЕЙ НАЗВАЛИ ОЛІМПІАДА ТА МУХАММАД АКБАР

300118 4Впродовж 2 півріччя 2017 року найпоширенішими на Рівненщині  чоловічими іменами, які присвоювались дітям при державній реєстрації народження, були Андрій, Артем, Владислав, Давид, Дмитро, Максим, Матвій, Тимофій, Олександр. А найпоширенішими жіночими іменами – Анна, Ангеліна, Вікторія, Злата, Соломія, Софія.

Як розповіла заступник начальника Управління державної реєстрації-начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Віта Оводюк, серед рідковживаних імен, якими називали хлопчиків, зустрічались такі як Бастіан, Вільям, Златан, Жорж, Іоакім, Милан, Мухаммад Акбар,  Наум, Онуфрій, Шавкавбек, Ягмур, Ярема.

Читать далее

ДЕ-ЮРЕ ПАЛИВНІ ГРАНУЛИ, ДЕ-ФАКТО КОНТРАБАНДНІ ЦИГАРКИ

300118 3Рівненські митники не дозволили ввезти в Україну 27 тисяч блоків контрабандних цигарок.

Рівненські митники, спільно з працівниками Управління служби безпеки України в Рівненській області, вилучили рекордну партію контрабандних цигарок. Громадянин Сербії заїхав вантажним автомобілем «Volvo»  у напрямку «в’їзд на митну територію України» через м/п «Городище» Рівненської митниці ДФС.

Читать далее

ВИЯВИЛИ ЧОТИРИ ПІДРОБЛЕНІ АВТОМОБІЛІ

300118 2Післяріздвяний тиждень виявився щедрим на підробки. Відразу чотири автомобілі, які перебували на території України з порушенням норм чинного законодавства виявили працівники сервісного центру МВС спільно з фахівцями експертної служби. Три автомобілі намагалися перереєструвати на нового власника у Рівному і один у Володимирці.

Читать далее

ПРО БЮДЖЕТНІ КОРЕКТИВИ, ПРОГРАМНІ ЗАХОДИ, ТА ЗЕМЛЮ «ДЛЯ ТЕЛЯТ»…

300118 1За результатами голосування депутатів під час засідання позачергової, 34-ї сесії міської ради, яка відбулась у вівторок, 23 січня, були прийняті рішення з більш як двох десятків питань. І стосувались вони, як завжди, самих різносторонніх векторів життєдіяльності об’єднаної громади.

Після того, як було затверджено склад лічильної комісії, а тоді, без змін та доповнень, і порядок денний позачергового засідання, депутати взялись, власне, за опрацювання чималого переліку питань та підкріплених до них проектів рішень. В роботі сесії взяли участь і представники Радивилівського відділу та Дубенської міжрайонної прокуратури: на той випадок, якщо в депутатів виникатимуть додаткові запитання стосовно поданої звітної інформації про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорону порядку та стану діяльності на підвідомчій цьому правоохоронному органу території за минулий рік.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них