• Home

січня 2018

30 січня 2018

ЩЕ ОДИН ГАСТРОЛЕР. З ВЕРБИ

300118 511 січня о 17.10 по телефону надійшло зверненнявід Чуліпи Михайла Миколайовича, 1966 р.н., жителя м.Радивилів про те , що в середині грудня 2017 року невідома особа, шляхом вільного доступу, викрала його велосипед типу «дамка», вишневого кольору, який він залишив без нагляду поблизу магазину "Добробут" по вул.Четвертного.

Читать далее

ДІТЕЙ НАЗВАЛИ ОЛІМПІАДА ТА МУХАММАД АКБАР

300118 4Впродовж 2 півріччя 2017 року найпоширенішими на Рівненщині  чоловічими іменами, які присвоювались дітям при державній реєстрації народження, були Андрій, Артем, Владислав, Давид, Дмитро, Максим, Матвій, Тимофій, Олександр. А найпоширенішими жіночими іменами – Анна, Ангеліна, Вікторія, Злата, Соломія, Софія.

Як розповіла заступник начальника Управління державної реєстрації-начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Віта Оводюк, серед рідковживаних імен, якими називали хлопчиків, зустрічались такі як Бастіан, Вільям, Златан, Жорж, Іоакім, Милан, Мухаммад Акбар,  Наум, Онуфрій, Шавкавбек, Ягмур, Ярема.

Читать далее

ДЕ-ЮРЕ ПАЛИВНІ ГРАНУЛИ, ДЕ-ФАКТО КОНТРАБАНДНІ ЦИГАРКИ

300118 3Рівненські митники не дозволили ввезти в Україну 27 тисяч блоків контрабандних цигарок.

Рівненські митники, спільно з працівниками Управління служби безпеки України в Рівненській області, вилучили рекордну партію контрабандних цигарок. Громадянин Сербії заїхав вантажним автомобілем «Volvo»  у напрямку «в’їзд на митну територію України» через м/п «Городище» Рівненської митниці ДФС.

Читать далее

ВИЯВИЛИ ЧОТИРИ ПІДРОБЛЕНІ АВТОМОБІЛІ

300118 2Післяріздвяний тиждень виявився щедрим на підробки. Відразу чотири автомобілі, які перебували на території України з порушенням норм чинного законодавства виявили працівники сервісного центру МВС спільно з фахівцями експертної служби. Три автомобілі намагалися перереєструвати на нового власника у Рівному і один у Володимирці.

Читать далее

ПРО БЮДЖЕТНІ КОРЕКТИВИ, ПРОГРАМНІ ЗАХОДИ, ТА ЗЕМЛЮ «ДЛЯ ТЕЛЯТ»…

300118 1За результатами голосування депутатів під час засідання позачергової, 34-ї сесії міської ради, яка відбулась у вівторок, 23 січня, були прийняті рішення з більш як двох десятків питань. І стосувались вони, як завжди, самих різносторонніх векторів життєдіяльності об’єднаної громади.

Після того, як було затверджено склад лічильної комісії, а тоді, без змін та доповнень, і порядок денний позачергового засідання, депутати взялись, власне, за опрацювання чималого переліку питань та підкріплених до них проектів рішень. В роботі сесії взяли участь і представники Радивилівського відділу та Дубенської міжрайонної прокуратури: на той випадок, якщо в депутатів виникатимуть додаткові запитання стосовно поданої звітної інформації про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорону порядку та стану діяльності на підвідомчій цьому правоохоронному органу території за минулий рік.

Читать далее

29 січня 2018

DO YOU SPEAK ENGLISH?

290118 4Минулого вівторка спеціалісти та керівники відділів та структурних підрозділів апарату міської ради знову пригадали, як воно, слухати вчителя та конспектувати. Такі корективи у звичний робочий розпорядок працівників місцевого самоврядування внесла цікава новація – для всіх охочих запрацював клуб вивчення англійської мови.

Адже, відповідно до життєвого темпу, який диктує нам двадцять перше століття, сучасний фахівець повинен бути не лише висококласним професіоналом на займаній посаді, а й володіти чималим арсеналом умінь і навичок. І бути гнучким, якщо йдеться про шанс навчитися чогось нового, стати на щабель вище у процесі власного розвитку.

Читать далее

ЩО В ПОДАРУНКУ? ДОБРО!

290118 3Напередодні різдвяних свят, скориставшись послугами пошти, волонтерами Радивилівської благодійної організації «Слава» було відправлено гуманітарну допомогу в прифронтове містечко на Луганщині, а конкретно – в обласну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат м.Кремінна. Там навчаються і проживають діти з особливими фізіологічними потребами.

Посилкою було надіслано печиво, цукерки, мед, вермішель, крупи, закрутки, іграшки, одяг, книжки, зошити, а також новорічні вітання від дітей з Радивилівщини. До благодійної місії долучилися загальноосвітні школи району с.Митниця, с. Сестрятин, пані Людмила, яка ніколи не залишається байдужою до наших прохань, та волонтери ГО «Слава». 

Читать далее

ФІНСЬКИМ ШКОЛЯРАМ - ВІД РАДИВИЛІВСЬКИХ

290118 2Учні 5-В класу Радивилівського НВК "Школа 2-ліцей" разом із  вчителем англійської мови Н.А.Зламан,стали учасниками міжнародного проекту "Талісман класу подорожує по світу".

Нещодавно в міську, другу школу, прибув талісман учнів-учасників такого ж проекту з Фінляндії, який далі подорожуватиме до Туреччини, а потім - до Литви. Наші п'ятикласникитакож готують до відправлення своїм одноліткам у Фінляндію власноруч виготовлені листівки і невеличкі сувеніри. Дітям неабияк сподобалося брати участь у цьому процесі: вони відзняли презентаційне відео про себе, про школу, фотографували процес виготовлення листівок , вибирали талісман свого класу.

Читать далее

26 січня 2018

«МІЙ ВИСОЦЬКИЙ»

260118 1- так з гордістю стверджують мільйони людей різних національностей тоді спільної країни, чиї роки юності та молодості припали на час творчого розквіту поета, барда, артиста театру та кіно. І для кожного існував «свій Висоцький» - настільки різноманітний, наскільки різноплановими були його твори. Вчора виповнилося 80 років від народження Володимира Семеновича. З яких йому судилося прожити лише трохи більше половини…

Читать далее

23 січня 2018

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

230118 1-         Шановна громадо, нас сьогодні зібрала історична подія, яка відбулася 22 січня 1919 року, - такими словами розпочала урочисте зібрання біля пам’ятника на міському кладовищі борцям за незалежність України ведуча торжества Любов Федорчук. – Цій даті судилось навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом. Відзначення Дня Соборності та вшанування творців Акту Злуки – наша суспільна потреба.

До підніжжя пам’ятника керівниками міста та району було покладено квіти.

Поминальну панахиду за борцями-патріотами провів священик міської церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Юрій.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них