• Home

01 лютого 2018

ЦЕ ВЖЕ ЕПІДЕМІЯ? ВЕЛОКРАДІЖНА!

010218 211 січня о 17:10 з лінії "102" надійшло повідомлення Мисаковець Любові Вікторівни, 1976 р.н., жительки с.Батьків, непрацюючої, про те, що в період часу з 16.00 по 17:00 невідома особа здійснила крадіжку її велосипеда типу «дамка» зеленого кольору, якого вона залишила без нагляду поблизу магазину "Бест" по вул.Четвертного,5.

Читать далее

АМЕРИКАНКА, ЯКІЙ ДО ДУШІ ВИШИВАНКА. І СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

010218 1Александрія Полк, місце проживання - штат Північна Кароліна, США, освіту здобувала в Державному дослідницькому університеті Північної Кароліни в місті Ролі, вивчала міжнародні відносини, економіку та історію. В Україні  перебуває як волонтерка Корпусу миру, в Радивилівському НВК "школа№2-ліцей" працює з вересня 2016 року.

Наша довідка: Корпус миру  — урядове агентство США, покликання якого офіційно формулюється як зміцнення дружби між народами світу. Всього за кілька місяців американські добровольці з числа випускників вишів вивчають українську  і вирушають в неблизьку подорож: знайомитися з нашою культурою та способом життя, в свою чергу, вдосконалюючи розмовну англійську не тільки жителів обласних центрів, а й невеличких міст-сіл.  Їхнє завдання - впродовж двох років викладати іноземну в школах та працювати над розвитком молодіжних програм в громадах.  В Україні Корпус миру США був заснований 25 років тому. Двосторонню угоду підписали тодішні президенти – Леонід Кравчук та Джордж Буш. За цей час з українцями поділилися досвідом понад 3 тисячі американських волонтерів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них