• Home

02 лютого 2018

ВДОСКОНАЛЮВАЛИ БОЙОВУ ПІДГОТОВКУ

020218 2Минулої суботи, 27 січня, бійців із загонів територіальної оборони Рівненщини зібрали на військовому полігоні – влаштували їм навчання, аби ті пригадали основи армійської підготовки.

Нагадаємо, що у попередньому номері нашого тижневика було опубліковане оголошення такого змісту, за підписом військового комісара райвійськкомату, підполковника О.Є.Шевчука: «В суботу, 27 січня 2018 року в Україні буде проводитися «Єдиний всеукраїнський стрілецький день». Військовозобов’язані, які перебувають на військовому обліку в Радивилівському військовому комісаріаті, запрошуються до участі в «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні» з виїздом на Рівненський полігон для проведення стрільб з стрілецької зброї».

Читать далее

ВЧИМОСЯ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ РАЗОМ

020218 1З ініціативи Рівненського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування сьогодні у Радивилівській міській раді відбувся семінар, на якому побували представники сусідніх з нашою об’єднаних громад. У форматі «запитання-відповідь» обговорювались переваги міжмуніципального співробітництва.

Участь у роботі семінару взяли представники Мирогощанської, Тараканівської, Козинської, Смизької, Крупецької об’єднаної територіальних громад. У вітальному слові Радивилівський міський голова М.А.Карапетян побажав усім учасникам плідних висновків, а також висловив подяку представникам Рівненського підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування і наголосив: такі зустрічі значно розширюють перспективи діяльності та розвитку об’єднаних громад, стимулюють до більш якісної роботи на місцях.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них