• Home

07 лютого 2018

УЧНЯМ – АВТОБУСИ, ДОШКІЛЬНЯТАМ – ІГРАШКИ

070218 5«Головне завдання керівництва громади – створити сприятливі умови для якісного навчально-виховного процесу дітей», - наголосив у своєму виступі голова міської ради М.А.Карапетян. Сьогодні він, разом із заступником О.В.Пастухом та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту І.М.Ковалевською, передали у користування загальноосвітнім навчальним закладам Підзамчівського та Дружбівського старостинських округів об’єднаної громади шкільні автобуси. Приємні несподіванки чекали й на вихованців тамтешніх дитсадків: їм було вручено солідні набори новеньких іграшок.

Читать далее

НА ЗНО - З ПАСПОРТОМ!

070218 4Міграційна служба нагадує: перш ніж реєструватись на проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), учасники тестування мають подбати про обов’язкове отримання паспорта громадянина України (ID- картки).

Норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації участі у ЗНО особами, яким станом на 1 вересня не виповнилось 16 років, скасована. Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться вже 6 лютого і триватиме до 19 березня з внесенням змін до реєстраційних даних до 2 квітня.

Читать далее

ВБОЛІВАЙМО ЗА СВОГО!

070218 3Нa телекaнaлі «1+1» стaртувaв вoсьмий сезoн телевізійнoгo тaлaнт-шoу «Гoлoс крaїни». Серед інших у ньому взяв участь Дмитро Самко, який народився і виріс у селі Бережниця, що у Дубровицькому районі. Він виконав відому пісню Тіни Кароль «Перечекати». До нього повернулися усі зіркові тренери. Талант із Рівненщини обрав команду Сергія Бабкіна. Тож вболіваймо за свого!

Дмитро Самко має диплом актора. Нині працює у одному із столичних театрів монтувальником сцени. У якийсь час зрозумів, що готовий віддати перевагу естрадній сцені перед театральною.

Читать далее

МІЦНОЇ ДРУЖБИ З КНИГОЮ!

070218 1Незвичайний урок під назвою « Ми – читачі!» пройшов у першокласників Радивилівського НВК «Школа № 1 –гімназія». Бібліотекар шкільного відділу міської дитячої бібліотеки Герасимчук Тетяна Андріївна розповіла дітям про правила користування бібліотекою, про розташування дитячої літератури у місці вільного доступу – абонементі. На кожного учня було заведено читацький формуляр.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них