• Home

09 лютого 2018

ГОБЕЛЕНИ, ВИТКАНІ ІЗ ПОЧУТТІВ, КАРТИНИ, НАМАЛЬОВАНІ СЕРЦЕМ

090218 6Пообідньої пори в четвер, 8 лютого, у Радивилівському історичному музеї зібрались всі небайдужі до креативності, таланту. Тут відбулась святкова презентація виставки робіт художниці і майстрині прикладного мистецтва, викладачки Рівненського державного гуманітарного університету Ірини Локшук та її студентів. Основні питання зустрічі зосередились довкола теми народження рукотворних килимів. Рівненська гостя радо поділилась секретами про те, як її ідеї «одягаються» в нитки та колір, щоб потім стати витвором мистецтва…

Читать далее

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ДЕНЬ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

090218 5Це свято з кожним роком все міцніше вкорінюється серед нас. А все тому, що кохання — найпрекрасніше та найзагадковіше з усіх людських почуттів. Ми підготували добірку цікавих фактів про традиції святкування Дня закоханих у різних країнах світу та про інші невідомі факти, пов`язані із цим днем.

*У деяких країнах в цей день жінка може підійти до свого коханого і запропонувати йому одружитися з нею. Якщо ж він не готовий до такого кроку, то повинен подякувати за надану честь і подарувати жінці шовкове плаття, а собі шовкову шнурівку з нанизаним на нього серцем.

Читать далее

РОЗЦВІЛИ ТРОЯНДИ... ІЗ САЛА!

090218 4Українська національна кухня надзвичайно багата вибором і різноманіттям страв. Смачна та поживна, вона завоювала прихильність гурманів в усьому світі. А своєрідним брендовим знаком чи не кожного українського застілля є присутність на ньому сала…

Його їдять у містах та селах, прості робітники та люди з високими статками. Солоне, варене, вуджене і смажене, сало чудово доповнює як буденне, так і святкове меню. А чого тільки варте сало в шоколаді! Говорити про цей продукт можна дуже довго.Чи не тому цей найулюбленіший продукт кожного українця став об’єктом не тільки кулінарних, а й мистецьких напрямків? Про нього, зокрема, співають пісні, пишуть вірші. І навіть організовують смачні виставки. Одна із яскравих традицій Радивилівського НВК "Школа №2-ліцей" організовувати конкурс на кращі вироби із сала.

Читать далее

НЕ БОЯТИСЯ ВАКЦИНУВАТИСЯ

090218 3закликають радивилівців працівники районного лабораторного відділення Млинівського міжрайонного відділу РОЛЦ МОЗ України та члени їхніх родин. І роблять це в особливий спосіб: щоб не мотивувати голослівно, медики також навідались у маніпуляційну, і на власному прикладі продемонстрували: боятися вакцин не варто ні в дитячому, ані в дорослому віці. Це безпечно і дієво, особливо коли мова йде про убезпечення людського життя від смертельних інфекційних хвороб.

Люди у білих халатах сподіваються, що така акція стане першим дієвим кроком у боротьбі з упередженими настроями місцевого населення щодо вакцинації. Адже, як вже йшлося у попередньому номері нашого видання, Радивилівщина у загальнообласній статистичній картині по плановій імунопрофілактиці закріпила за собою ганебну роль аутсайдера.

Читать далее

НЕ ДАЙМО СІЯТИ ВОРОЖІСТЬ

090218 1Фейсбучний галас навколо прийнятого польським Сеймом “антиукраїнського” закону спровокував поділитись своїми рефлексіями.
Позиція 1.
Більшість українців нічого не знають про цей закон, а якщо і чули про нього, то він їх мало турбує. І найдивніше — що і більшість поляків нічого не знають про цей закон, а якщо і чули про нього, то він їх мало турбує...Щодня сотні й сотні автомобілів перетинають польсько-український кордон у Шегині, Краківці, Раві-Руській, Угринові, Смільниці, Ягодині. І сотні пасажирів повертаються того ж дня в Україну. Хтось мусить перетнути кордон машиною на польських номерах відповідно до встановленого українським законодавством терміну. Хтось їде за дешевшим товаром для себе, хтось — щоб потім дорожче перепродати його на базарах (малий бізнес). І ви думаєте, хтось із поляків, які допомагають оформляти українцям машини, чи хтось із поляків, які продають нам товар, цікавляться, яка у нас позиція щодо Бандери?

Читать далее
Китайские телефоны и все для них