• Home

11 лютого 2018

УСІ - НА МАСЛЯНУ! В БАШАРІВКУ

110218 4

Читать далее

ХУРДЕЛИЛО, МЕЛО, АЛЕ ЛИХА НЕ ЗАВДАЛО

110218 3Потужний італійський циклон та скандинавський холод, які минулих вихідних навідались, зокрема, і на Радивилівщину, переконливо довели: в лютому зима буває ще дуже й дуже суворою. Про це застерігає і народна спостережливість. Мовляв, прийде лютий, запитає, чи взутий... Тому, які б аномально-теплі погодні сюрпризи не готувала о цій порі природа, пам’ятаймо: весна ще має подолати кількатижневу дистанцію. І тримаймо напоготові теплий гардероб та снігоочисні лопати.

Читать далее

НАС НАЗАВЖДИ ШКОЛА ПОЄДНАЛА…

110218 2У нашій школі сьогодні свято,

Весела пісня щиро лине.

Прийшло на зустріч вас так багато

З усіх куточків України.

Минулої суботи, 3 лютого, Дружбівська школа гостинно відчинила двері, запрошуючи випускників різних поколінь в рідні стіни на вечір-зустріч. Життєвий годинник відрахував випускникам Дружбівської школи - кому 10, 20, 30, 40, а кому й всі 50 років після її закінчення.

Читать далее

НЕМИРІВСЬКА ШКОЛА ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

110218 1Похід у перший клас – одна із найголовніших подій у житті малюка. Як правило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються.
В свою чергу, кожен вчитель з великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх вихованців. Саме тому постало питання про необхідність тісної співпраці з батьками майбутніх учнів, бо тільки спільними зусиллями сім’ї та школи ми зможемо створити сприятливі умови для навчання дітей в умовах
нової української школи.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них