• Home

лютого 2018

28 лютого 2018

УСІ АДМІНПОСЛУГИ – ПІД ОДИН ДАХ

280218 1З цією метою у середу, 28 лютого, міський голова М.А.Карапетян та голова районної державної адміністрації О.В.Ващук поставили підписи згоди під Меморандумом, який обумовлює заснування та подальше функціонування нової структури – Радивилівського міськрайонного Центру надання адміністративних послуг населенню(ЦНАП).

Такий синхронний крок керівників органів місцевої влади зроблено для того, аби поліпшити якість та сприяти розширенню переліку адміністративних послуг, якими зможуть користуватися як мешканці міста – громади, так і жителі всього району.

Читать далее

27 лютого 2018

НАЙКРАЩА ОЦІНКА – СЛОВО ВДЯЧНЕ

270218 2Хто серцем та з висоти власної людяності пізнає золото мудрості, закладене у крилатий вираз про дітей, які чужими не бувають, ніколи не дозволятиме собі ігнорувати проблеми та потреби дитинства. Адже, попри найважчі кризові явища, ті, кому в майбутньому творити успішну і процвітаючу Українську Державу, повинні отримувати якісні умови для успішного навчання та виховання.

В різні періоди біографії Радивилівському дошкільному закладу «Сонечко» траплялось переживати різне. Але, попри господарські труднощі, випробування напівголодними 2000-ми та інші непрості реалії, нині тут вдалось створити комфортний та затишний світ, максимально наближений до домашнього гніздечка, куди залюбки повертаються діти, щоб навчатись, розвиватись, соціалізуватись. Все, що сьогодні приваблює дитячий погляд, створене спільними зусиллями місцевого самоврядування та батьківського активу. А це найкраще свідчення тому, наскільки уважно тримають руку на пульсі потреб підростаючого покоління влада, адміністрація, батьківська спільнота. Приємно відзначити, що коло людей, яким небайдужі проблеми радивилівського дошкілля, поповнюють навіть ті, чиє коріння – не з Радивилівського краю.

Читать далее

ЩОБ ВЕСНА СКОРІШ НАСТАЛА, ДІТИ СВЯТО ВЛАШТУВАЛИ

270218 1На Свято Стрітення Господнього в Радивилівському дитсадку-яслах №1 «Сонечко» вже традиційно куштували солодких «жайворонків» та закликали Зиму поступитися місцем квітучій та сонячній Весноньці…

Головними артистами на імпровізованій сцені цьогоріч були вихованці старшої групи №1. Разом із вихователем Вовк Любов’ю Василівною та музичним керівником Капустою Софією Богданівною вони створили для дітей всіх груп закладу справжнє свято з піснями, танцями, гамірними іграми та змаганнями.Не обійшлося на і без візиту чарівних гостей - квітучої та дзвінкоголосої Весни та поважної Зими.

Читать далее

26 лютого 2018

ЧИЯ ШКОДА - ТОГО Й ПРОВИНА

260218 2Із заявою про те, що невідомі пошкодили навісний замок та проникли в підсобне приміщення господарства, до Радивилівського відділення поліції звернувся житель міста, 1955 р.н. Крадіжка сталась ще в червні минулого року. Після візиту непроханих візитерів, чоловік виявив, що у нього зникли 4 шини до автомобіля та будівельний перфоратор.

Читать далее

У ГРОМАДИ – НОВЕНЬКА АВТОВИШКА

260218 3Потреба у цьому спецавтомобілі з’явилась не від учора. Адже не раз і не двічі міським комунальним службам доводилося займатися непростим пошуком цієї так необхідної техніки для налагодження вуличного освітлення, обрізання аварійних дерев, інших нагальних потреб. Зверталися до керівників «багатих» підприємств, навіть у сусідні райони. І ось нарешті об’єднана громада – з власною сучасною автовишкою, обладнаною телескопічною стрілою з максимальною довжиною 18 метрів, з кутом повороту на 270 градусів.

Як розповів заступник міського голови В.Ісюк, який, до речі, брав особисту участь у переганянні, власним ходом, автомобіля з Мелітополя до Радивилова, придбано цю вкрай потрібну громаді техніку коштом міського бюджету.

Читать далее

ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ «ВІРШІ З МАЙДАНУ»

260218 1Наша громада, як і вся країна, в ці дні згадує і схиляє голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися і віддали своє життя тоді, коли Україна стояла перед важливим історичним кроком – стати незалежною Європейською державою.
Відзначаючи цю подію, 20 лютого в Радивилівській міській бібліотеці зібралися люди,щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Під час заходу йшла мова про революційні події на Майдані та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради свободи. Запалили свічку, хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять, читали вірші про Майдан, переглянули фільм «Небесна сотня.

Читать далее

25 лютого 2018

ЛЬВІВ’ЯНИ У РАДИВИЛІВ – З КАМЕРНИМ КОНЦЕРТОМ

250218 4Минулої п’ятниці актова зала Радивилівської дитячої школи мистецтв  знову об’єднала біля сцени всіх, хто небайдужий до чарівного й захоплюючого діалогу музичних інструментів. Чудовий зимовий концерт камерної музики радивилівським шанувальникам музичного мистецтва подарували учні та викладачі Львівської середньої спеціалізованої школи-інтернату імені Соломії Крушельницької. 

Читать далее

ВЧИТЕЛІ ЗІБРАЛИСЬ НА МЕТОДИЧНІ ПОСИДЕНЬКИ

250218 3В лютому на  базі Підзамчівської  ЗОШ  І-ІІІ  ст.

відбулося  методичне об’єднання вчителів  початкових  класів 

на тему: «Cучасний  урок: вимоги, проблеми, шляхи  удосконалення. Формування національно-патріотичного  та  родинного виховання  учнів у  початкових  класах.»

Читать далее

23 лютого 2018

«ПЕРШІ ЛАСТІВКИ» МІЖМУНІЦИПАЛЬНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

230218 2Під час чергової, тридцять шостої сесії Радивилівської міської ради, яка відбулась у четвер, 22 лютого, депутати заслухали звіт про виконання міського бюджету, внесли зміни у міський бюджет, збільшивши доходи на суму 100 000,00 гривень: саме стільки у якості субвенції рішенням сесії Бугаївської сільської ради надійшло у міську громаду. Частину з цих надходжень буде використано, в тому числі, на підвезення учнів, які проживають на території Бугаївської сільради, в міські загальноосвітні навчальні заклади.

Читать далее

22 лютого 2018

ЙОЙ, ШО СІ СТАЛО? ШО СІ ВПАЛО?..

220218 1Істерія післямасляна

Згадалось, як після закінчення школи мені довелося якийсь місяць пожити на квартирі у типовій галицькій сім’ї в самому центрі Львова, на площі з саме такою назвою. Що найяскравіше запам’яталось – суперечки з ровесницею, донькою господаря, Даркою. Про українську мову. Вона щиро переконувала мене, що найправильніша вимова – на Галичині. Намагався втовкмачити їй те, чого нас вчили у школі: колиска української – полтавсько-черкаський діалект. Втім, швидко зрозумів, що ми таки дійсно вчилися у різних школах. У різних областях. У різних країнах. На різних планетах, різних галактик. У тій галактиці, де росла моя опонентка, закінчення «ся» ставлять попереду слова. А коня запрягають позаду воза…

Це своє життєве переконання я нині не раз спокійнісінько екстраполюю на цілий масив випускників львівських вузів, своїх землячків  та землячок. Вважаючи, що вони у австрійсько-польсько-галичанському середовищі прониклися (ся проникли – В.М.)) найсправжнішим та найщирішим національним духом, починають, на зразок глибоко законспірованої більшовички Фаріон, повчати нас, посполитих, як «родіну любіть».

Днями шалена інтернет-полеміка з подачі випускниці також і мого колишнього, Франкового вузу, розгорілася з приводу відзначення в нашій об’єднаній громаді свята проводів зими, що пройшло у Башарівці. Скільки емоцій, скільки гнівних слів, скільки звинувачень в коментарях! «Здрада», «ганьба», «сєпари», «московити»…Це - мої слова. Як квінтесенція тієї вельми і вельми розлогої дискусії. А сам пост, ось він:

Читать далее
Китайские телефоны и все для них