• Home

05 березня 2018

ГРОМАДУ ЄДНАЄ ТАРАСОВЕ СЛОВО

050318 2Традиційний щорічний конкурс-огляд декламаторів поезії Тараса Шевченка відбувся у нашій громаді в понеділок, 26 лютого. Учнів-учасників та їх наставників-педагогів зібрала у творче коло концертна зала Радивилівської школи мистецтв. Кобзареве слово тут вкотре доторкалось сердець, як безсмертне нагадування: його муза – то нелегка доля самої України.

«…Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим. Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і все розквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори.» Отакий був і є для нас Тарас Шевченко…

Читать далее

А В СЕЛАХ Й ДАЛІ ВАРЯТЬ САМОГОН…

050318 1Аналіз скоєних впродовж останніх років злочинів та правопорушень дає
підстави зробити цілком обґрунтований висновок, що більшість з них стаються на фоні
зловживання алкоголем. Самогон залишається найдоступнішим зіллям, що, як правило, стає причиною агресії в місцевих сім’ях. Майже щодоби працівникам міліції доводиться виїжджати на побутові конфлікти, причиною яких, в переважній більшості, є зловживання алкоголем.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них