• Home

11 березня 2018

СЕРЕД КРАЩИХ

110318 5Дотримання встановлених норм з охорони праці – це запорука збереження життя і здоров’я молодих робітників у процесі професійної діяльності. Саме тому, значна увага приділяється вивченню спеціального предмета „Охорона праці” учнями професійно-технічних навчальних закладів області.

Читать далее

ШАНУЮТЬ В ШКОЛІ КОБЗАРЯ

110318 4Перші березневі дні для палких шанувальників спадщини Кобзаря-це змога по-новому осмислити його твори, краще пізнати минуле, зрозуміти сучасне. Рання весна – це час Шевченкіани по всій території нашої країни. У дитсадках, школах, університетах, трудових колективах, навіть просто посеред вулиць та в громадському транспорті проводяться тематичні флеш-моби: дорослі й малі читають, декламують, вдумуються у феномен художника, поета, літературного провидця - Кобзаря.

Читать далее

ПАРВОВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

110318 1Лікарям і батькам добре знайомі дитячі інфекції, які супроводжуються висипкою на шкірі - кір, краснуха, скарлатина, інфекційний мононуклеоз. Але є ще одна хвороба, яку легко переплутати з ними. Її можна сплутати з різними алергічними реакціями на деякі медичні препарати або контактним дерматитом. З подібними симптомами протікають деякі захворювання сполучної тканини: системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит, склеродермія.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них