• Home

12 березня 2018

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВЧИТЕЛІВ

120318 2Вчитель – це та струна, що змушує дитячу душу мелодійно звучати. Саме вчитель запалює вогник таланту в учневі і для цього він повинен постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і рости разом із своїми вихованцями. Тому 6 березня 2018 року в Підзамчівській ЗОШ IIII ступенів відбулося засідання атестаційної комісії, на якому педагоги Підзамчівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, філії «Башарівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів», філії «Копанівський НВК «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ДНЗ» презентували свої надбання і доробки, накопичені у міжатестаційний період.

Читать далее

СЛІДКУЮТЬ ЗА ПОРЯДКОМ В ЗЕМЕЛЬНІЙ СФЕРІ

120318 3Життєдіяльність Радивилівської ОТГ у новому адміністративному статусі окреслила перед досвідченою командою фахівців та управлінців більш широке коло обов’язків та завдань. Усі вони спрямовані на те, аби соціальний комфорт і добробут в однаковому співвідношенні відчули як міські жителі, так і мешканці найбільш віддалених сіл. Разом з тим, збереження, раціональне та ефективне використання найбільшого національного багатства - земельних ресурсів - міцно закріпилось в числі пріоритетних турбот: цьому питанню у новоствореній громаді приділяється чи не найбільша увага.

Читать далее

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВЧИТЕЛІВ

120318 2Вчитель – це та струна, що змушує дитячу душу мелодійно звучати. Саме вчитель запалює вогник таланту в учневі і для цього він повинен постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і рости разом із своїми вихованцями. Тому 6 березня 2018 року в Підзамчівській ЗОШ IIIIступенів відбулося засідання атестаційної комісії, на якому педагоги Підзамчівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, філії «Башарівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів», філії «Копанівський НВК «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ДНЗ» презентували свої надбання і доробки, накопичені у міжатестаційний період.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них