• Home

16 березня 2018

ВОНИ ПІДТРИМУЮТЬ ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ СИСТЕМ НАШОГО ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

160318 3Недарма роботу комунальників ще порівнюють з… повітрям. Допоки все працює злагоджено і без перебоїв, то сприймається, як щось належне. Це і вода у кухонному крані, і чистота на вулицях, і вивезене з подвір’я сміття. Але, щойно у якійсь із ланок трапляється «форс мажор», споживач одразу ж відчуває дискомфорт у своєму побуті. І, можливо, тоді чи не найбільш повно усвідомлює масштаби відповідальності комунальників за наше побутове благополуччя, як і те, наскільки необхідна і важлива служба, яка за все це відповідає.

В яких реаліях живе й працює Радивилівське комунальне підприємство «Комунальник» незадовго до професійного свята працівників галузі житлово-комунального господарства ми запитали у його директора Андрія Івановича Ковальова:

Читать далее

ВИШИВАТНИКИ: ТРИМАЙТЕ ШАРОВАРИ РУКАМИ…

160318 2Як насправді одягались козаки? Історик розвінчав популярний міф про шаровари

Якими ми уявляємо козаків? Хвацькі парубки з оселедцями, у вишиванках та червоних, синіх чи зелених шароварах — такими ми їх бачили на сторінках шкільних підручників із історії. Та, виявляється, гардероб цих українців був зовсім інший, пише газета "Експрес".Про козацьку моду ХVI — ХVII століття спілкуємося із Олексієм Сокирком, кандидатом історичних наук, доцентом КНУ імені Т.Шевченка.

Читать далее

СТАРОЖИЛАМИ ГРОМАДА БАГАТІЄ

160318 1Середньостатистичний український чоловік, згідно минулорічних статистичних даних, живе 66,4 року, а жінка - 76,3 року. Днями до редакції завітав Віктор Васильович Гетьман, директор Радивилівського територіального центру соціального обслуговування громадян(надання соціальних послуг). Він запропонував журналістам для використання у творчій роботі список громадян Радивилівської ОТГ, яким у 2018 році виповнюється 90-95 років. Лише у цьому списку – аж чотири десятки прізвищ! А є ж і ще старші, не бракує й тих наших земляків, які переступили поріг вісімдесятиріччя.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них