• Home

17 березня 2018

НАША ГАЗЕТА – ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ

170318 7Цей відвідувач завітав до редакції тижневика позавчора. Ніби навмисно, але, швидше, випадково, в День українського добровольця…Метою візиту Івана, як він назвався, було дізнатися авторство невеликої замітки на першій сторінці минулого номера «Сурмів». Довелося віднайти в Інтернеті оригінал повідомлення, в якому було процитовано слова головного військового прокурора А. Матіоса«…численні випадки, коли демобілізовані влаштовують стрілянину на вулицях, підриваються на гранатах…».

Саме ця фраза найбільше зачепила нашого візаві: мовляв, люди можуть подумати, що таке діється на вулицях нашого міста.

Читать далее

ВКЛОНИЛИСЬ ВЕЛИЧІ КОБЗАРЯ

170318 6Вічна Шевченківська весна знову завітала на нашу землю. А разом із нею знову нагадує про себе живе Тарасове слово: увесь тиждень у об’єднаній громаді проходили різнопланові заходи, приурочені 204-ій річниці від Дня народження генія українського народу, який був сином кріпака, а став духовним батьком нації, відомим на увесь світ поетичним символом України.

Читать далее

СЛАВСЯ У ВІКАХ, ТАРАСЕ!

170318 5Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

Перший місяць весни у Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вже традиційно розпочинається Шевченківським тижнем.

Читать далее

СЛОВОМ ПРИВІТНИМ, ДУМКОЮ ЩИРОЮ – ПРО КОБЗАРЯ

170318 4«Як умру , то поховайте мене на могилі.

Серед степу широкого, на Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі, і Дніпро , і кручі

Було видно,було чути , як реве ревучий.»

Такими словами розпочався тематичний захід під назвою «Невмируще слово Кобзаря», присвячений дню народження Т.Г.Шевченка, який відбувся   10 березня в філіалі «Клуб Гаї-Лев’ятинські» КЗ «Радивилівський МБК» .

Читать далее

МАЛЕНЬКИМ – ПРО ВЕЛИКОГО ТАРАСА

170318 3Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Читать далее

ЖИВІМО, ЯК ЗАПОВІДАВ КОБЗАР

170318 2У п’ятницю, 9 березня, в Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося гарне родинне свято під назвою «Великий Кобзар у наших серцях», приурочене 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка - кріпацького сина, з дитинства - відданого патріота, який став великим поетом, художником, мислителем.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них