• Home

18 березня 2018

ХВАЛИТИ НЕ МОЖНА ГАНИТИ

180318 3Напередодні жіночого свята в газеті «Рівне вечірнє» було опубліковано статтю журналістки видання, нашої землячки Алли Садовник «Рівненська ОДА розподілила гроші за кольоровою схемою». Ось про що йдеться у вступному абзаці: «75 мільйонів гривень обласного бюджету розвитку минулого тижня розподілили посадовці Рівненської ОДА та затвердили члени бюджетної комісії облради. Гроші на будівництво та ремонти бюджетних закладів та об’єктів інфраструктури виділяють щороку. І принцип їхнього розподілу залишається незмінним: отримують фінансування, у першу чергу, ті об’єкти, за які клопочуть близькі до влади депутати. Втім, цього року додався і новий принцип: орієнтувалися також на населені пункти, де цієї весни мають бути вибори до ОТГ і де потрібно «задобрити» електорат».

Як йдеться далі у статті, більшість об’єктів – у населених пунктах, де депутатами є члени провладної фракції БПП. Вони загалом отримали понад 19 млн. грн. Депутати від Радикальної партії на свої округи одержали 7,5 млн. грн. Три позафракційних обранці та члени нинішньої коаліції – Михайло Кириллов, Юрій Шарманський та Геннадій Шевченко – 2,9 млн. грн. Фракція «Конкретних справ» - 2,8 млн. грн.

Проте я хотів би загострити увагу наших читачів на дещо іншому. А саме, на розподілі коштів бюджету розвитку між районами. Звісно, кожен з районів області різний за розмірами, кількістю населення, станом розвитку економіки та соціальної сфери. Втім, дивіться й аналізуйте самі ось цей витяг з вищезгаданої публікації:

Читать далее

ВІД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ У ЛІСІ ХОВАЛИСЯ… «ПРАЦІВНИКИ СБУ»!

180318 2В оселю мешканки села Острів, що в Радивилівському районі, увірвалась група чоловіків, які назвались працівниками СБУ, та почали проводити обшук. Селянка одразу ж забила на сполох, бо проблем із законом ніколи не мала

Жінка негайно повідомила про візит спепризначенців у поліцію. Група реагування патрульної поліції, прибувши на місце виклику, виявила автомобіль «Mercedes-Benz Vito», який стояв поблизу помешкання 51-річної заявниці. У мікроавтобусі були двоє чоловіків – 43-ох, 41-го років, а також 17-річний хлопець.

Читать далее

НАРКОТИ – НА ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

180318 1Такі вражаючі запаси незаконного товару зберігала у своєму будинку звичайна, на перший погляд, радивилівська сім’я…

Восьмого березня, під час санкціонованого обшуку в одному із радивилівських господарств, працівники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Рівненській області, Дубенського відділу поліції та прокуратури області виявили на горищі будинку близько 38-ми кілограмів висушених рослин коноплі.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них