• Home

20 березня 2018

ОПЕРАЦІЯ «СТЕРИЛІЗАЦІЯ»

200318 3: у Радивилові візьмуться за безпритульних собак

Кінцева мета таких заходів - зменшити чисельність бродячих тварин на міськихта сільських вулицях. А також звести до мінімуму їх агресивну поведінку та зробити більш безпечним та комфортним співіснування людей з чотирилапими друзями.

Читать далее

БЕДІЛО-БОГАТИР

200318 2Його прізвище випадково зустрів на сторінках одного з переданих у нашу редакцію щоденників. Про ці щоденники та їх автора, жителя одного з сіл району, ви матимете змогу прочитати у тижневику дещо пізніше. А от про силача Беділа, який влітку 1961 року виступав на міському стадіоні в Червоноармійську, про що ще пам’ятають сотні старожилів міста, розповідь нижче. Яскравий спогад залишив цей виступ і в моїй пам’яті, тоді всього лиш дев’ятирічного хлопчини…
Відразу зауважу, що віднайти докладні відомості про цю людину було вельми непросто. Навіть фото богатиря. В мережі Інтернет – лише знімок надмогильного пам’ятника та рекламна афіша одного з виступів силача. Єдина більш-менш докладна публікація – на сайті з Придністров’я. Виявляється, там у сільському музеї досі функціонує невелика експозиція, присвячена їх знаменитому землякові. Втім, він, швидше наш земляк…Забутий українцями земляк. Отож пропоную вам дещо скорочений переклад статті:
«КІЦКАНСЬКИЙ БОГАТИР
Дмитро Беділо ... І зараз люди пам'ятають ім'я цього богатиря. Прожив він у Кіцканах недовго, але запам'ятався яскравими виступами, надзвичайним життєлюбством і гостинністю. Про славетного односельця розповідає завідуюча філією історичного музею с. Кіцкани Т. Ігнатенко.

Читать далее

НА «ТОЙ СВІТ» ЧЕРЕЗ…ЗАЛУ СУДУ!?

200318 1…Не поспішаючи, йду парком. Розкошую, бо щойно завершила розмову із цікавою людиною, доля якої варта цілої книги. Роздумую, як найкраще розпочати матеріал. Дзвінок. Схвильований колега викладає інформацію, яка просто не вкладається у голові. Виявляється, з 15 березняв Україні змінюються правила поховання померлих. За так званими «правками Лозового», внесеними до Кримінального кодексу України, поховати небіжчика без дозволу суду буде неможливо.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них