• Home

27 березня 2018

НАЛАГОДЖЕНО ПАРТНЕРСТВО З ПОЛЬСЬКОЮ ГМІНОЮ

270318 5Радивилівська громада розвиватиме українсько-польські відносини, ухваливши відповідну угоду про співпрацю з гміною Нове Республіки Польща. Відповідне рішення депутати підтримали під час позачергової, 37-ї сесії Радивилівської міської ради, яка відбулась у середу, 21 березня. У засіданні взяли участь головний лікар районної лікарні Федір Стецюк, а також обласна делегація у складі експертів Рівненського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Валерія Мікуліча, Олександра Придатка, а також заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Василя Височанського. Формування мережі медичних закладів у об’єднаній громаді стало темою діалогу гостей з місцевими депутатами.

Читать далее

ДБАЮТЬ ПРО БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

270318 4Всі ми хочемо проживати в місцях, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Не на словах, а реальними справами ці блага жителям міста й населених пунктів об’єднаної громади щодня забезпечує команда трудівників з благоустрою. Чиєсь безкультур’я тільки додає їм роботи. Але за будь якої пори року, навіть у найбільш несприятливу погоду, ці люди добросовісно її виконують.

Тим, від чиїх старань залежить наше чисте довкілля, газета присвячує рубрику. Зі сподіваннями, що нам таки вдасться вплинути на свідомість окремих співгромадян, кому викинута на тротуар обгортка чи недопалок – звична справа. Не будьмо байдужими, бо це - найтяжчий стан суспільства.

Читать далее

ГРОМАДА РОЗРОБИТЬ ВЛАСНУ КОНЦЕПЦІЮ БЕЗПЕКИ

270318 3Знайшлися люди, які готові нам в цьому допомогти: минулого вівторка у Радивилівській міській раді відбулось виїзне засідання за участю виконавчого директора Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяни Грещук, представників Центру правових та політичних досліджень «Сім», голови Самбірської районної ради Віталій Кімака. Після Львівщини, де програма розвитку безпеки була започаткована ще у 2015 році, Радивилівщина стане першою громадою на Рівненщині, яка перейматиме досвід її успішної розробки та реалізації.

Читать далее

ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВИЗВОЛИТЕЛІВ

270318 2З нагоди знаменної дати - 74-ї річниці звільнення Радивилова від німецько-фашистських загарбників, у понеділок, 19 березня, громадськість міста разом із представниками влади вшанували подвиг воїнів-визволителів, які подарували нам Перемогу та мирне небо. До братських могил, що на Меморіалі Слави, лягли червоногарячі, як пролита в роки війни солдатська кров, квіти пам’яті...

Читать далее

ЯК ЖИВЕШ, «УСМІШКО»?

270318 1У реконструйованому дитсадку, де лише нещодавно завершилися ремонтно-відновлювальні роботи, гостям завжди раді. Надворі ще сніжно – а всередині «Усмішки» втішають око міні-оранжереї з декоративних рослин, шарму додають квіткові розписи на стінах та знайомі з дитинства казкові ілюстрації. Виховуватися тут – справжня мрія малят, які ще донедавна вимушені були терпляче очікувати своєї черги на зарахування у дитсадківський колектив. Свіжопофарбовані приміщення ще й сьогодні зберігають ледь вловимий аромат новизни, але тут вже на повну закипіло життя: діти привнесли у цей заклад не менш важливе, ніж дорослі, які подбали про тепло й комфортні інтер’єри. Малеча немовби вдихнула у стіни «Усмішки» життя…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них