• Home

30 березня 2018

РУКИ ГЕТЬ ВІД КВІТІВ: ОПЕРАЦІЯ "ПЕРВОЦВІТ"

300318 6Милуватись квітами не заборонено, а от зривати і продавати рідкісні квіти -незаконно. По всій Україні, і на Рівненщині в тому числі, на ринках майорять букети з первоцвіту. А який штраф за продаж такої краси?

Квіти, занесені до Червоної книги України: підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, шафран звичайний, анемона звичайна та конвалія звичайна продають на ринках, а масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до їх повного знищення. Для охорони ранньоквітучих рослин та попередження правопорушень у цій галузі в Україні щорічно проводиться операція «Первоцвіт». ЇЇ основні завдання – це запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі України рідкісних рослин. Важливим кроком у збереженні ранніх квітів є відмова від їх купівлі, адже така торгівля, насамперед, заохочується виключно попитом. До акції «Первоцвіт» залучаються державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, працівники Нацполіції та лісової охорони громадські екологічні організації.

Варто знати, що:

Читать далее

БЕЗПЕКА В СЕЛІ - ЗАСЛУГА ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА

300318 3Року ще не минуло, відколи молодий юнак, а нині - лейтенант поліції Чучман Павло Вікторович, переступив поріг силового відомства, як вже в його пам’яті закарбувалися ряд недоспаних ночей, вечори профілактичних операцій та відпрацювань. Однак, це не злякало перспективного та цілеспрямованого дільничного офіцера поліції. Адже щоб бути поліцейським – потрібна витримка, а ця риса притаманна лишень справжнім чоловікам. І Павло Вікторович це довів, уміло справляючись із чималою дільницею обслуговування.

Читать далее

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ШКОЛА КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ XXI СТОЛІТТЯ

300318 2Початок навчання у першому класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.

Так, в Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів були проведені організаційно – адаптивні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. У ході зборів були розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливості організації навчально – виховної діяльності учнів першого класу. Важливо, щоб батьки, особливо на першому році навчання дитини, підтримували постійний зв'язок зі школою.

Читать далее

ЗДАЙ ЗБРОЮ ДОБРОВІЛЬНО!

300318 1У період проведення місячника добровільної здачі зброї в квітні 2018 року               громадяни можуть звернутись в органи внутрішніх справ, до інспекторів поліції і                     добровільно здати зброю, боєприпаси до неї, вибухові матеріали та спеціальні засоби. При цьому, слід відмітити, що громадяни, які добровільно здають зазначені предмети і матеріали звільняються від кримінальної відповідальності.

            Добровільно здана, технічно справна мисливська зброя, спеціальні засоби                самооборони після перевірки, чи не перебувають вони в розшуку, можуть бути зареєстровані на громадян у встановленому законом порядку.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них