• Home

березня 2018

30 березня 2018

РУКИ ГЕТЬ ВІД КВІТІВ: ОПЕРАЦІЯ "ПЕРВОЦВІТ"

300318 6Милуватись квітами не заборонено, а от зривати і продавати рідкісні квіти -незаконно. По всій Україні, і на Рівненщині в тому числі, на ринках майорять букети з первоцвіту. А який штраф за продаж такої краси?

Квіти, занесені до Червоної книги України: підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, шафран звичайний, анемона звичайна та конвалія звичайна продають на ринках, а масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до їх повного знищення. Для охорони ранньоквітучих рослин та попередження правопорушень у цій галузі в Україні щорічно проводиться операція «Первоцвіт». ЇЇ основні завдання – це запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі України рідкісних рослин. Важливим кроком у збереженні ранніх квітів є відмова від їх купівлі, адже така торгівля, насамперед, заохочується виключно попитом. До акції «Первоцвіт» залучаються державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, працівники Нацполіції та лісової охорони громадські екологічні організації.

Варто знати, що:

Читать далее

БЕЗПЕКА В СЕЛІ - ЗАСЛУГА ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА

300318 3Року ще не минуло, відколи молодий юнак, а нині - лейтенант поліції Чучман Павло Вікторович, переступив поріг силового відомства, як вже в його пам’яті закарбувалися ряд недоспаних ночей, вечори профілактичних операцій та відпрацювань. Однак, це не злякало перспективного та цілеспрямованого дільничного офіцера поліції. Адже щоб бути поліцейським – потрібна витримка, а ця риса притаманна лишень справжнім чоловікам. І Павло Вікторович це довів, уміло справляючись із чималою дільницею обслуговування.

Читать далее

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ШКОЛА КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ XXI СТОЛІТТЯ

300318 2Початок навчання у першому класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.

Так, в Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів були проведені організаційно – адаптивні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. У ході зборів були розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливості організації навчально – виховної діяльності учнів першого класу. Важливо, щоб батьки, особливо на першому році навчання дитини, підтримували постійний зв'язок зі школою.

Читать далее

ЗДАЙ ЗБРОЮ ДОБРОВІЛЬНО!

300318 1У період проведення місячника добровільної здачі зброї в квітні 2018 року               громадяни можуть звернутись в органи внутрішніх справ, до інспекторів поліції і                     добровільно здати зброю, боєприпаси до неї, вибухові матеріали та спеціальні засоби. При цьому, слід відмітити, що громадяни, які добровільно здають зазначені предмети і матеріали звільняються від кримінальної відповідальності.

            Добровільно здана, технічно справна мисливська зброя, спеціальні засоби                самооборони після перевірки, чи не перебувають вони в розшуку, можуть бути зареєстровані на громадян у встановленому законом порядку.

Читать далее

28 березня 2018

ПОРИБАЛИВ…ПІД ЛЬОДОМ!

280318 1У неділю, 25 березня, до служби порятунку Радивилівського району надійшло повідомлення про те, що на озері в селі Опарипси провалився під кригу рибалка.

На місце виклику негайно вирушило чергове відділення вогнеборців 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області.До тонкої криги рятувальники дісталися на надувному човні: щоб дістати із крижаної води необачного рибалку, рятувальники застосували рятувальне кільце.

Читать далее

27 березня 2018

НАЛАГОДЖЕНО ПАРТНЕРСТВО З ПОЛЬСЬКОЮ ГМІНОЮ

270318 5Радивилівська громада розвиватиме українсько-польські відносини, ухваливши відповідну угоду про співпрацю з гміною Нове Республіки Польща. Відповідне рішення депутати підтримали під час позачергової, 37-ї сесії Радивилівської міської ради, яка відбулась у середу, 21 березня. У засіданні взяли участь головний лікар районної лікарні Федір Стецюк, а також обласна делегація у складі експертів Рівненського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Валерія Мікуліча, Олександра Придатка, а також заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Василя Височанського. Формування мережі медичних закладів у об’єднаній громаді стало темою діалогу гостей з місцевими депутатами.

Читать далее

ДБАЮТЬ ПРО БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

270318 4Всі ми хочемо проживати в місцях, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Не на словах, а реальними справами ці блага жителям міста й населених пунктів об’єднаної громади щодня забезпечує команда трудівників з благоустрою. Чиєсь безкультур’я тільки додає їм роботи. Але за будь якої пори року, навіть у найбільш несприятливу погоду, ці люди добросовісно її виконують.

Тим, від чиїх старань залежить наше чисте довкілля, газета присвячує рубрику. Зі сподіваннями, що нам таки вдасться вплинути на свідомість окремих співгромадян, кому викинута на тротуар обгортка чи недопалок – звична справа. Не будьмо байдужими, бо це - найтяжчий стан суспільства.

Читать далее

ГРОМАДА РОЗРОБИТЬ ВЛАСНУ КОНЦЕПЦІЮ БЕЗПЕКИ

270318 3Знайшлися люди, які готові нам в цьому допомогти: минулого вівторка у Радивилівській міській раді відбулось виїзне засідання за участю виконавчого директора Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяни Грещук, представників Центру правових та політичних досліджень «Сім», голови Самбірської районної ради Віталій Кімака. Після Львівщини, де програма розвитку безпеки була започаткована ще у 2015 році, Радивилівщина стане першою громадою на Рівненщині, яка перейматиме досвід її успішної розробки та реалізації.

Читать далее

ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВИЗВОЛИТЕЛІВ

270318 2З нагоди знаменної дати - 74-ї річниці звільнення Радивилова від німецько-фашистських загарбників, у понеділок, 19 березня, громадськість міста разом із представниками влади вшанували подвиг воїнів-визволителів, які подарували нам Перемогу та мирне небо. До братських могил, що на Меморіалі Слави, лягли червоногарячі, як пролита в роки війни солдатська кров, квіти пам’яті...

Читать далее

ЯК ЖИВЕШ, «УСМІШКО»?

270318 1У реконструйованому дитсадку, де лише нещодавно завершилися ремонтно-відновлювальні роботи, гостям завжди раді. Надворі ще сніжно – а всередині «Усмішки» втішають око міні-оранжереї з декоративних рослин, шарму додають квіткові розписи на стінах та знайомі з дитинства казкові ілюстрації. Виховуватися тут – справжня мрія малят, які ще донедавна вимушені були терпляче очікувати своєї черги на зарахування у дитсадківський колектив. Свіжопофарбовані приміщення ще й сьогодні зберігають ледь вловимий аромат новизни, але тут вже на повну закипіло життя: діти привнесли у цей заклад не менш важливе, ніж дорослі, які подбали про тепло й комфортні інтер’єри. Малеча немовби вдихнула у стіни «Усмішки» життя…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них