• Home

07 квітня 2018

ОСТАННІ ШТРИХИ ДО СВЯТКОВОГО ПОРТРЕТА ГРОМАДИ

070418 4Дякувати Всевишньому, весна, хоч і в перших числах квітня, але таки прийшла і на нашу землю. Принесла довгоочікуване тепло та надала можливість у стислі строки здійснити чималу вервечку важливих справ , пов’язаних з підготовкою  до зустрічі найбільшого християнського свята. Прибираються двори та вулиці, збирається та утилізується нагромаджене під сніговим покривом сміття, підбілюються деревця та бордюри – всього не перелічити.

Читать далее

ШПАКІВНЯ, В ЯКІЙ ПОСЕЛИЛИСЯ… КНИГИ!

070418 3У Радивилівському НВК «Школа№1-гімназія» відкрили незвичайний освітньо-пізнавальний куточок - «Книжкову шпаківню».

Художню літературу для неї збирали школярі. Захід провели у рамках Всеукраїнської ініціативи «Додай читання». Ідея цього соціального проекту належить дитячій письменниці Євгенії Пірог, автора-організатора Всеукраїнської ініціативи "Додай читання", від якої юні читачі закладу отримали пригодницьку повість "Агент безпеки Ромчик або Експрес Щастя".

Читать далее

СУЧАСНИМ ДІТЯМ – СУЧАСНІ УРОКИ

070418 2Шкільний урок - це частина життя дитини; із зигзагами труднощів та радощами відкриттів

То яким же повинен бути сучасний урок? Що  треба зробити для того, щоб цікаво та динамічно подати учням новий матеріал? Адже за вікном інший час, інше суспільство, інші люди, технології. Сьогоднішній учитель думає, як зробити, як організувати високоякісний урок, який відповідає сучасним запитам суспільства.

Читать далее

ЗОРЕЛІТ ТВОРЧОГО КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

070418 1Кажуть, що вчитель запалює дитяче серце. Дійсно, справжній вчитель у кожній дитині знаходить генія, розкриває найпотаємніше, розвиває талант та виховує гідну особистість. Особливо це стосується класного керівника, адже він не лише працює з кожним учнем, а формує справжній дружній дитячий колектив. Тому, 3 квітня 2018 року на базі філії Башарівської ЗОШ I-II ступенів відбулося засідання методичного об’єднання  класних керівників, на якому були присутні вчителі філії Башарівської ЗОШ I-II ступенів, філії Копанівського НВК «Загальноосвітня школа I-IIступенів - ДНЗ», Підзамчівської ЗОШ I-IIIступенів. Педагоги отримали можливість поділитись досвідом роботи з дитячим колективом, вдосконалити свою професійну майстерність.

Читать далее