• Home

18 квітня 2018

ЯК ВТРИМАТИ ЧИСТОТУ В МІСТІ, КОЛИ ІНШІ НА НЕЇ… ПЛЮВАЛИ?

180418 4Над цим питанням нині ламає голову кожен небайдужий до кращих перспектив своєї малої Батьківщини. Бо інакше, як патовою, ситуацію, що складається нині довкола радивилівського благоустрою, не назовеш. Щойно армія прибиральників вичистить до блиску кожен міський закуток, звільнить його від мотлоху та спорожнілих пивних пляшок, як всього за лічені дні остогидлі всім сміттєві острови з’являються на місцях своєї попередньої дислокації.

Читать далее

У ВИМІРІ ВЕЛИКОДНЬОЇ БЛАГОДАТІ

180418 1З благословення Господнього, наша радивилівська родина знову об’єдналась на храмових подвір’ях в очікуванні чуда із чудес: «Христос воскрес!» «Воістину воскрес!» Під малинові переливи дзвонів та величальні великодні вітання, на світанку священики, зокрема і міського храму Святого Благовірного князя Олександра Невського, окропили вірян та принесені ними великодні кошики освяченою водицею.

У неділю, 8 квітня, радивилівці відзначили найбільше і величне із свят у церковному році – Світле Воскресіння Ісуса Христа. У храмах міста та сіл об’єднаної громади відбулися святкові Літургії та освячення пасок.

Читать далее