• Home

23 квітня 2018

П’ЯТЬ МІШКІВ ДОБРА

230418 3Цей пост у Фейсбуку якось відразу привернув мою увагу: «Міша Кухарук додав 5 нових світлин.11 квітня о 18:20 · Дорогі друзі. Думаю багато хто із вас впізнає місце, де зроблені ці фотографії. Сам тут неодноразово відпочивав, і кожного разу, щоб не сидіти в «компанії» різного сміття, приходилось робити швидке прибирання. Чисто там не було ніколи((( Але те що я побачив вчора, викликало у мене почуття якогось розчарування…у людях, які можуть собі дозволити зробити такий смітник. Незабаром купальний сезон і не думаю, що будь-кому буде приємно купатися разом з тим мотлохом, що плаває у воді. Надіятись, що це сміття «випарується» - не варто. Тому якщо комусь небайдужа дана ситуація, відкликайтесь у коментарях. Давайте ту годинку не посидим в інтернеті, а зробим щось корисне)
Читать далее

ДОБРОВОЛЕЦЬ РОЗПОВІВ ПРО ЖИТТЯ НА ВІЙНІ ТА ПІСЛЯ НЕЇ

230418 2Баталії навколо офіційного визнання добровольців точилися більше року. Втім, бажаний результат на обласному рівні все ж отриманий. Серед тих, кому в День Добровольця, який Україна відзначає 14-го березня, вручили посвідчення учасника бойових дій, і наші земляки - дубенчани та жителі району, хлопці з Радивилова, Млинівщини: друг «Ляшко», друг «Явір», друг «Бен-Ладен», друг «Свят» , друг «Князь», друг «Кабан», друг «Жук», друг «Пепс», друг «Фокс», друг «Баян», друг «Кіндер», друг «Живчик», друг «Захар». Всі вони пішли на війну не заради визнання чи отримання особливих заслуг, але кожен став особливою гордістю нашого краю. Бо кожен - герой!
Наш кореспондент зустрівся із одним із них - «Фоксом». Складалося враження, що так назвали за руду чуприну. Молодий чоловік у військовій формі розповів, як жилося до війни, під час та після.

Читать далее

НА ВЕСНЯНУ ГАЛЯВИНУ – МАГІЛКИ ГРАТИ!

230418 1Продзвеніли Великодні дзвони. Вони сповістили усіх про настання великого, світлого свята – Воскресіння Христового. Разом із Великоднем пробудилася земля і почала вбиратися у весняні шати.

У ці радісні, святкові дні у нашому мальовничому селі Дружба відбувся чудовий захід. Можна сказати, що це пам’ять про наших пращурів. Чому? Бо, дотримуючись давніх народних традицій, сільські жителі зібрались у один гурт, щоб привітати один одного, поділитися радістю й теплом сердець. І дорослі і дітки одягли свої найкращі вишиванки, христосалися, «цокались» крашанками.

Читать далее