• Home

25 квітня 2018

НА РІВНЕНЩИНІ БУДЕ ЛИШЕ ТРИ РАЙОНИ?!!

250418 4Нинішнього вівторка на базі готельно-ресторанного комплексу «Айвенго», що у с.Колоденка Рівненського району, відбувся регіональний форум на тему «Децентралізація в дії: місце «району» в новій системі адміністративно-територіального устрою України», який організував Рівненський відокремлений підрозділ Центру розвитку місцевого самоврядування. На захід прибули голова облради Олександр Данильчук та голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, окремі депутати облради, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий, голови райдержадміністрацій та голови ОТГ області. Участь у роботі форуму взяв Радивилівський міський голова Микола Карапетян..

Читать далее

БЛАГОУСТРІЙ У ГРОМАДІ: ЩО ЗРОБЛЕНО?

250418 3Впродовж тижня, що минає, у місті та селах об’єднаної громади на повні оберти було розгорнуто роботи по облаштуванню місцевих кладовищ: прибирання території, обрізування дерев, кущів, підбілювання огорож. З настанням тепла, чималий фронт робіт було окреслено перед працівниками з благоустрою Підзамчівського, Нмирівського, Башарівського, Дружбівського старостинських округів, аби під час провідних днів місця вічного спочинку померлих були доглянутими та облаштованими.

Читать далее

ТВОРІТЬ ДОБРО - У СВІТІ ЙОГО МАЛО

250418 2Радивилівська волонтерська організація«Слава» висловлює щиру і глибоку подяку власникам та працівникам магазину оргтехніки «Система» за виявлену добросердечність та благодійність. А саме – презентовані подарунки та канцeлярські товари, які було передано на потреби вихованців Крeмінської загальноосвітньої школи-інтeрнату, що на Луганщині.

Читать далее

ОЛЕКСАНДР ДЕХТЯРЧУК: «КРАЇНА СТОЇТЬ ПЕРЕД НЕБЕЗПЕЧНИМИ ВИКЛИКАМИ»

250418 1Міжсесійний період у розпорядку парламентарів передбачений для робочих візитів у громади виборчих округів. Інша справа, що переважна більшість народних обранців відверто ігнорують таку практику. Ймовірно,сподіваються, що на порозі чергових виборів їх електорату достатньо буде всього лише «проковтнути» кілька гучних гасел із глянцевих плакатів. І в такий спосіб безбідне життя біля законотворчого штурвалу країни знову продовжиться. Відтак, лише небагато політиків використовують можливості безпосереднього діалогу з виборцями.

Читать далее