• Home

30 квітня 2018

30 квітня 2018

БОЇ У НАШОМУ СЕЛІ

300418 3Саме під такою об’єднуючою назвою хотілося б оповісти кілька цікавих бувальщин, про які пам’ятаю, хоч деяким з них – десятки та десятки років. Можливо, хтось пригадає якісь яскраві деталі чи дещо інші версії подій, про які йдеться: де живу, маєте знати, а ні, запитаєте, можна й зателефонувати у редакцію. Отож перша історія, можливо найкоротша, але саме від неї – ота спільна назва для наступних.

…Працював у сімдесятих-вісімдесятих роках у нашому райвиконкомі Віктор Якович Повшик. Службовець середньої руки, завідувач одного з відділів. Зірок із неба не хапав, був сумлінним трудягою з непоганим почуттям гумору.

Читать далее

ВОЛОДИМИР ГАМЕРА: СЛОВО НА СПОМИН

300418 1Це коротке повідомлення змусило здригнутися багатьох: « У середу, 18 квітня, на об'їздній дорозі на 33 кілометрі автодороги Київ-Чоп в ДТП загинув відомий рівненський композитор, співак, шляховик, начальник філії Дубенської ДЕД - Гамера Володимир Олександрович. Як повідомили у поліції житель села Жовтневе Радивилівського району, керуючи автомобілем «Chevrolet Aveo», рухаючись у напрямку Львова на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу АЗС виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з вантажним автомобілем «Renault Magnum» під керуванням 46-річного жителя міста Луцьк Унаслідок ДТП водій легковика від отриманих травм загинув на місці події. Чоловікові було 64 роки, 10 квітня він відзначив свій День Народження».

…Ми познайомились з ним вже у зрілому віці. Тезка Володимир на початку вісімдесятих працював агрономом у рідному селі в колгоспі «1 Травня». Я, відповідно до посадових обов’язків, висвітлював питання сільськогосподарського виробництва у районній газеті.

Читать далее