• Home

травня 2018

28 травня 2018

ПОВЕРНЕННЯ ІЗ ЗАРОБІТКІВ ЗАКІНЧИЛОСЬ СМЕРТЕЛЬНОЮ ДТП

280518 5На Львівщині загинуло шестеро заробітчан, яких віз додому водій з Рівненщини

Вранці 23 травня на трасі Київ-Чоп мікроавтобус “Мерседес Спринтер” зіткнувся із вантажівкою.

Усі 6 загиблих – пасажири мікроавтобуса, про це йдеться в сюжеті ТСН. Аварія трапилася о 7.20 ранку, але поліція, слідчі і рятувальники працювали на місці ДТП аж до вечора.

Читать далее

НА ТЛІ СВЯТА СКРІПИЛИ ПІДПИСАМИ ДОМОВЛЕНІСТЬ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО

280518 4В суботу, 19 травня, під час відзначення 454-ї річниці першої писемної згадки про Радивилів, наше місто відвідали вельмишановні гості, представники місцевого самоврядування гміни Нове (Республіки Польща) у складі бурмістра гміни Нове Чеслава Волінскі та його дружини Бернадети Волінскі, голови міської ради міста Нове - Марека Сломінскі, а також волонтерів Лусяна та Ренати Левандовских, Едварда Зелінскі, Вєслава Клопотовскі.

Читать далее

В ПАМ'ЯТЬ ПРО ПОКАЛІЧЕНІ ДОЛІ ТА ОБІРВАНІ ЖИТТЯ

280518 3У неділю, 20 травня, радивилівська громада вшанувала світлу пам'ять усіх, хто загинув у жорнах політичних репресій.

Міцно прокладені людської пам’яті мости не дозволяють забути тих трагічних років в українській історії, коли насильницьке впровадження комуністичної ідеології обернулося непоправним - кривавими жнивами.

Читать далее

МОВ СВІЧУ, СЛОВО НЕСУЧИ ЛЮДЯМ

280518 2Радивилівська міська бібліотека вкотре стала площиною, де пересіклися непересічний талант та любов до літературної творчості. На запрошення місцевої поетеси-члена Національної спілки письменників України Галини Гнатюк, відкритий із читачами-шанувальниками нашого міста діалог організували відомі автори з Дубенщини, одні із найталановитіших митців краю – Микола Михайлович Тимчак та Антон Іванович Мельник.

Читать далее

КРІЗЬ РОКИ ЛЮБОВІ ДО СХІДНОГО ТАНЦЮ

280518 1Пульс екзотики на заклик музики. Ритм тіла. Східна краса у виконанні жінки – таке у неділю, 20 травня, в міському Будинку культури демонстрував глядачам ювілейний концерт, присвячений десятиріччю діяльності школи східного танцю в Радивилові.

«Подихом Сходу» війнуло у життя нашого містечка, завдячуючи таланту та ідеям досвідченої танцівниці Яни Василівни Гуски, в долі якої саме танець задає темп життю.

Читать далее

26 травня 2018

МІСТО ОПТИМІСТИЧНОГО НАСТРОЮ, КОНСТРУКТИВНИХ ІДЕЙ, ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ

260518 3У суботу, 19 травня, в Радивилові відзначали передювілейну, 454-у річницю, першої писемної згадки про місто.

Відклалась в пам'яті філософська за своєю суттю фраза: місто - спільне дитя його жителів, дитя людського розуму і рук. Судячи з таких міркувань, можна впевнено сказати, що радивилівська громада на совість постаралась у цьому плані, бо виглядає наше місто і справді щасливим, процвітаючим та самодостатнім.

Читать далее

«КОШТІВ НЕ ВСТИГАЛИ ОСВОЮВАТИ…»

260518 2Нинішнього травня виповнилося вісімдесят Федору Петровичу Богданцю, колишньому голові Червоноармійської міської ради. З нагоди ювілею привітати його за місцем проживання прибула поважна делегація на чолі з міським голова М.Карапетяном. А кількома днями пізніше ювіляр завітав у редакцію нашого тижневика, поділившись деякими спогадами про цей період у своїй трудовій біографії.

Родом Ф.П.Богданець – з містечка Рокитно, що на півночі нашої області. Закінчив у 1959 році Львівський фінансовий технікум, а у 1962-му економічний факультет Львівського державного університету ім.І.Франка. Тривалий час працював у фінансовій системі, був зав. райфінвідділом у Червоноармійську, з 1966-го по 1976 рік. У1979 році був обраний головою міської ради, на даній посаді пропрацював до 1986 року. Обирався депутатом районної ради чотирьох скликань.

-          У ті роки в місті та районі дуже багато будувалось, - згадує Федір Петрович. – Споруджувалась каналізація, яка на ту пору вже стала великою проблемою для міста: адже її відсутність не дозволяла зводити будинки вищі двох поверхів. Розпочиналась газифікація міста, що вимагала теж чималих зусиль цілого ряду підприємств та організацій. Зводився новий універмаг у центрі міста. На окраїні міста будувалась нова автобусна станція, яка до цього розташовувалась у самісінькому центрі. Зводились приміщення міської школи №2, районної лікарні та поліклініки, районного будинку культури. Розпочалось будівництво у нашому місті житлових п’ятиповерхівок. Все це будувалось за рахунок місцевого бюджету. В нас грошей не було куди дівати.

Читать далее

ТВОРЧІСТЬ ГАЛИНИ МИРНОЇ – МУЗИКА НА ПОЛОТНІ

260518 1Є у нашому Радивилові куточок, де все просто потопає уквітах. Це господа вишивальниці Галини Гаврилівни Мирної. Жінка неймовірно закохана в цей чарівний дар природи, тож прикрашає ним майже все довкола. 

У неділю, 20 травня, працівники міської бібліотеки запросили відвідувачів на відкриття персональної виставки невтомної трудівниці, в минулому - освітянки - пані Галини.

Читать далее

23 травня 2018

У КОЖНЕ СТАРОСТИНСТВО - ПО НОВОМУ МАЙДАНЧИКУ

230518 8На замовлення міської ради, у майстернях Радивилівського КП «Комунальник» взялись творити дітям радість: мова йде про виготовлення п’яти комплектів новеньких ігрових майданчиків. Без сумніву, усе це кольорове асорті з гойдалок та карусель невдовзі стане найулюбленішим місцем проведення дозвілля сільської малечі із старостинських округів об’єднаної громади.

-         Один такий подарунок дітям виготовлявся майже місяць і обійшовся міському бюджету в межах тридцяти п’яти тисяч гривень, - розповідає  директор місцевого комунального підприємства Андрій Іванович Ковальов. – У порівнянні з тим, скільки б обійшлися подібні майданчики для гри через замовлення у інших містах, можемо говорити про очевидну економію бюджетних коштів.

Читать далее

«КОЦІМАМИ»: БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ!

230518 7Як відомо, у нашому місті триває планомірна робота по відлову та стерилізації бродячих тварин. Придбано відповідне, недешеве, обладнання та устаткування, відлагоджено механізм взаємодії комунальників з ветеринарною медициною. Є чимало складнощів об’єктивного та суб’єктивного характеру, які доводиться долати в процесі цієї роботи. А от буквально позавчора відповідальні особи міськради зіштовхнулися ще з однією...

Як розповів Ю.В.Адамський, інспектор з благоустрою, земляних робіт та екології Радивилівської міської ради, цього ранку проводився відлов бродячих собак у дворі будинку під номером 10 по вулиці О.Невського. При допомозі спеціального препарату двох особин було знерухомлено, але одній потрібна була додаткова доза. І тут в роботу спеціалістів безпардонно втрутилась жителька цього будинку К. Вона голослівно і безапеляційно заявляла, що це її собака і не дозволяла спеціалістам з відлову проводити подальші дії. Причому робила це настільки агресивно, що всі буквально отетеріли і змушені були залишити місце конфлікту.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них